Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz Kumite #40 üzenetére

    Nagy tobbseget irtam a userekrol, nem mindenkire kiterjedo altalanositast. Eppen itt nem is tudok mutatni senkit...
    látod, pont erről van szó. nagy többségről írsz, holott itt nincs véletlenül egy sem :) meg valahogy máshol sem, de szerinted mégis léteznek :) persze fanboyok vannak - ahol mindenhol - de nekem elhiheted h nem átlagban nem többen mint máshol.
    most kicsit durva leszek, csak h érzékeltessem azt amit szerintem írsz. ne vedd magadra, csak példaként írom: a cigányok nagytöbbsége bűnöző, kivéve a jelen lévők, de nem vagyok rasszista, erre bizonyíték h nekem is van cigány barátom. :)

    ha nincs szükséged egy macbook minőségére, akkor természetesen nem kell megvenni, és máris nem probléma mennyibe kerül. viszont akinek kell ez a fajta kivitelezés, az meg nem nagyon tud olcsóbban jobbat találni. mindenkinek más a fontos.
    nekem pl egy mac mini-m van, aminél sokan kiakadnak h mennyibe kerül, de azzal általában nincsenek tisztában h ez gyakorlatilag egy laptop desktop házban, ahol ugye az alkatrászek is egy kicsit más árfekvésűek... ellenben 15W-ot fogyaszt, és nincs hangja.

Új hozzászólás Aktív témák