Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trebrona

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #6596 üzenetére

    A 11Pro töltője 18Watt Type-C. Valószínűleg jobban bírja, mint a normál USB-A. Plusz a töltőből nem szokás sűrűn kirángatni a kábelt. Semmi baja nem lesz a töltőnek 1-2 év alatt.

    [ Szerkesztve ]

    ------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

  • Tibee86

    veterán

    válasz 7Heads Drago #6596 üzenetére

    Feltettem egy kérdést amire nem jött válasz, helyette elkezdtél másról beszélni, nem ezekről szólt a diskurzus. Felesleges, de akkor menjünk bele...
    "Tudtommal a töltéshez mindkettő kell. Vagy nem?"
    Mivel a töltő adapter és a kábel nem képeznek egy egységet, nem kell egy kalap alá venni a kettőt.
    "Pc-n (vagy bármilyen más eszközön lévő) lévő usb csati szerinted miben különbözik az adapteren lévőtől?"
    Legjobb tudomásom szerint jelenleg is a legelterjedtebb a pc-ken az usb-a, a 11 pro töltő adapterén nem az van.
    "Ezek szerint te még nem láttál tönkrement USB csatit?"
    Ha már így rákérdeztél nem, de nem is állítom, hogy nem tud elromlani. De mi az ami nem tud akár rövid időn belül tönkremenni, mindenből van selejtes meg silány minőségű is. Ha pc-kel foglalkoznék biztos találkoztam volna sokkal, de attól még nem feltételezném egy 3 éves töltő adapterről, hogy valószínűleg kuka. Ha meg valaki használ akár egy 6-7 éves adaptert nem azt mondom neki, hogy csak azért működik mert nem használja...
    " Ha valaki tud vigyázni a cuccaira, akkor ő igen."
    Ha 1 év alatt tönkremegy valakinél a gyári kábel az mindent csinál vele, csak nem rendeltetésszerűen használja. Nekem pl. teljesen alap, hogy nem a kábelt fogva rángatom ki a telefon/adapterből, ha viszem valahova akkor rendesen tekerem össze stb. Igen, az 5S kábele is még használatban van (tudom, azt se használom biztos), rongyos, pár helyen már kellett neki a szigetelőszalag, de működik, céges autóba teljesen jó még.
    Elhiszem, hogy neked más a tapasztalatod (olyan régi Apple felhasználó vagy...), de fogadd el te is ha másnak meg más tapasztalatai vannak (igen, ilyenkor meg jöhet az apple fan meg hasonló dolgok).

Új hozzászólás Aktív témák