Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jox0425

    csendes tag

    válasz andersen10 #7 üzenetére

    Én is megrendeltem, 71K-ra jött ki. (5% még lejön ha csinálsz mobvoi accountot).
    Meglátjuk, remélem nem lesz semmi para a challenge-el :D

  • beastars

    tag

    válasz andersen10 #11 üzenetére

    Hát , lehet hogy igazad lesz. De mondjuk a MA tesztjén a Amazfit gts is kiábrándito volt. A vélemények még inkább ezelszemben nekem nincs vele bajom nem találkoztam azon hibákkal amiket felsoroltak. De erre ott a Murphy törvénye

  • Jofi81

    őstag

    válasz andersen10 #11 üzenetére

    Engem ez el is bizonytalanított. Gondolkodtam rajta, de 70 ezret nem kockáztatok, ha valami miatt mégsem kapnám vissza az árát. Persze akkor még mindig van egy okosórám, de annyira meg nem akartam most ilyesmire költeni.

  • majdnemkocka

    tag

    válasz andersen10 #9 üzenetére

    Azóta sok víz lefolyt a... mittudomén, milyen folyón a Mobvoinál és az alábbiak derültek ki:
    - a 21 egymás követő napból 18-nak kell olyannak lenni, amikor van megfelelő edzés, tehát van heti egy pihenőnap
    - a "megfelelő" edzés a TicExercise HIIT módjában van rögzítve, legalább 20 perces és az átlag pulzus legalább 130 BPM, viszont nem feltétlenül kell a felsorolt mozgásokból állnia, másfajta HIIT-t is lehet vele tolni (van egy külön "Others" tevékenység)
    - a logisztikai problémák miatt az összes júl 18-ig megrendelt órára érvényes az akció, akkor is, ha olyan későn kapják meg a userek, hogy aug 18-ig nem fér bele a 21 nap (én is ilyen vagyok, de DM-ben megnyugtattak, hogy oké)

    Egyebek:
    - van egy félelem a mindenféle fórumokon, hogy esetleg a visszatérítés csak store creditben lesz, azaz csak a Mobvoinál lehet majd elkölteni, de ennek ellentmond, hogy az első teljesítőktől Paypal azonosítót kértek
    - általános vélemény, hogy a kampányon túl egy nyilvános bétatesztje is zajlik a pulzusmérő hardvernek algoritmusnak (az optikai szenzorok a pulzusszám gyors változásait (ami egy HIIT edzésen előfordul) nehezebben követik le, mint a mellkaspántok)
    - nem csak a Twitter posztokat fogják ellenőrizni, hanem ha az alapján okésnak tűnik a felhasználó, akkor a TicExercise-ban rögzített adatokat is megnézik (ez ugye szintén náluk van, el sem kell kérniük...)

    Én kb egy hete kezdtem a csellendzst, eddig kisebb bukkanókkal, de megy: kétszer meg kellett ismételnem az edzést, mert az egyik este a 14. percben lemerült az óra, ma meg csak 129 BPM jött össze először; egyszer pedig egy 60 km-s bringatúra után már nem volt erőm HIIT-ezni is, úgyhogy az a nap kimaradt. A napi ~20 perc edzés nem tűnik durvának, még úgy sem, hogy ülőmunkát végzek, el vagyok hízva (~31 a BMI-m) és nem sportolok rendszeresen, Mondjuk az is igaz, hogy egy elliptikus tréneren nyomom, amin azért könnyebb mozogni, mint 110 kilósan burpee-ket tolni (meg az ízületeimet is kíméli). (Egyébként két perc gyors tekerésre pihenek egy percet és ezt ismétlem nyolcszor.)

    Az óra amúgy remek, fut-szalad, sztb, az egyetlen furcsaság, hogy ha Essential (energiatakarékos) módban teszem a töltőre, akkor kilép az Essentialból, kirak egy "elem töltődik" animációt, majd a töltőről levéve nem tér magához, kézzel be kell kapcsolni.

    @fateless: Nem teljesen világos, hogy mi befolyásolja az akkuhasználatot. Mert egyrészt egy 20 perces HIIT-t már nem merek elindítani 20% akku alatt, másrészt viszont egy közel hat órás bringatúra közben is rögzítettem a mivant a TicExercise "Cycling" módjában és ezalatt ~70%-t merült.

    A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

Új hozzászólás Aktív témák