Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majdnemkocka

    tag

    válasz andersen10 #9 üzenetére

    Azóta sok víz lefolyt a... mittudomén, milyen folyón a Mobvoinál és az alábbiak derültek ki:
    - a 21 egymás követő napból 18-nak kell olyannak lenni, amikor van megfelelő edzés, tehát van heti egy pihenőnap
    - a "megfelelő" edzés a TicExercise HIIT módjában van rögzítve, legalább 20 perces és az átlag pulzus legalább 130 BPM, viszont nem feltétlenül kell a felsorolt mozgásokból állnia, másfajta HIIT-t is lehet vele tolni (van egy külön "Others" tevékenység)
    - a logisztikai problémák miatt az összes júl 18-ig megrendelt órára érvényes az akció, akkor is, ha olyan későn kapják meg a userek, hogy aug 18-ig nem fér bele a 21 nap (én is ilyen vagyok, de DM-ben megnyugtattak, hogy oké)

    Egyebek:
    - van egy félelem a mindenféle fórumokon, hogy esetleg a visszatérítés csak store creditben lesz, azaz csak a Mobvoinál lehet majd elkölteni, de ennek ellentmond, hogy az első teljesítőktől Paypal azonosítót kértek
    - általános vélemény, hogy a kampányon túl egy nyilvános bétatesztje is zajlik a pulzusmérő hardvernek algoritmusnak (az optikai szenzorok a pulzusszám gyors változásait (ami egy HIIT edzésen előfordul) nehezebben követik le, mint a mellkaspántok)
    - nem csak a Twitter posztokat fogják ellenőrizni, hanem ha az alapján okésnak tűnik a felhasználó, akkor a TicExercise-ban rögzített adatokat is megnézik (ez ugye szintén náluk van, el sem kell kérniük...)

    Én kb egy hete kezdtem a csellendzst, eddig kisebb bukkanókkal, de megy: kétszer meg kellett ismételnem az edzést, mert az egyik este a 14. percben lemerült az óra, ma meg csak 129 BPM jött össze először; egyszer pedig egy 60 km-s bringatúra után már nem volt erőm HIIT-ezni is, úgyhogy az a nap kimaradt. A napi ~20 perc edzés nem tűnik durvának, még úgy sem, hogy ülőmunkát végzek, el vagyok hízva (~31 a BMI-m) és nem sportolok rendszeresen, Mondjuk az is igaz, hogy egy elliptikus tréneren nyomom, amin azért könnyebb mozogni, mint 110 kilósan burpee-ket tolni (meg az ízületeimet is kíméli). (Egyébként két perc gyors tekerésre pihenek egy percet és ezt ismétlem nyolcszor.)

    Az óra amúgy remek, fut-szalad, sztb, az egyetlen furcsaság, hogy ha Essential (energiatakarékos) módban teszem a töltőre, akkor kilép az Essentialból, kirak egy "elem töltődik" animációt, majd a töltőről levéve nem tér magához, kézzel be kell kapcsolni.

    @fateless: Nem teljesen világos, hogy mi befolyásolja az akkuhasználatot. Mert egyrészt egy 20 perces HIIT-t már nem merek elindítani 20% akku alatt, másrészt viszont egy közel hat órás bringatúra közben is rögzítettem a mivant a TicExercise "Cycling" módjában és ezalatt ~70%-t merült.

    A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

  • majdnemkocka

    tag

    válasz Tom321 #24 üzenetére

    Mondjuk nekem a CM...DE formátumú tracking numberem még mindig azt mondja, hogy "7/21/21 06:47 - Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra", miközben több, mint két hete itt az óra, szóval nem feltétlenül lehet hinni a trackernek sem.

    A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

  • majdnemkocka

    tag

    Nos, úgy tűnik, a Mobvoi tartotta a szavát, elkezdtek jönni a hírek az első refundokról, és nem store credit, nem valami extra bonyolítás, hanem mindenki úgy kapja vissza az óra teljes árát, ahogy fizette (Paypal, kártya, stb). :C
    Beszámolók pl. itt: [link]

    A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

  • majdnemkocka

    tag

    Kóda: aug 25-én fejeztem be a csellendzset, szept. 24-én pedig én is visszakaptam az óra teljes vételárát. Nájsz.
    Az óra pedig egyáltalán nem horror, szépen hasít, bár át kellett rá szokni (én még Pebble-n kezdtem ezt az "okosórázást", az előző órám pedig egy Fitbit Versa-m volt). Most a nagytesót, a TicWatch Pro 3 GPS-t, annak az LCD-s AOD-je jobban tetszik.

    A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

Új hozzászólás Aktív témák