Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz nkmedve #132 üzenetére

    Legerősebb hardver, egyik ha nem a legjobb kamera, egyik legjobb minőségű kijelző, teljesen új dizájn

    Ez csak részben igaz, mert az Iphone felhasználók le voltak maradva. Így nekik valóban újítás és igazad van.
    Legerősebb hardver: Az előzőt se tudta már semmi kihasználni.... (ebben nem is volt lemaradásuk)
    egyik ha nem a legjobb kamera: Nem a legjobb az biztos, de közelebb került az androidos telefonok kamerájához.
    legjobb minőségű kijelző: Igazad van a tesztelők nagyon dicsérték. Mondjuk minimális különbségről beszélünk, és mint tudjuk az Iphone felhasználóknak bőven elég lenne a HD kijelző is. ;]
    teljesen új dizájn: megint azt tudom mondani, hogy ebben is le voltak maradva, mivel folyamatosan szinte ugyanazzal a készülékházzal adták ki a telefonokat és baromi nagy volt a káva is. Ezzel már illő volt meglépni azt amit androidon már G2-vel elkezdtek.

    Szóval androidos szemmel, semmi újítás csak az erőltetett face ID, Iphone-os szempontból meg előrelépés a többi készülékhez képest.

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák