Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    válasz Cyberpunk #45 üzenetére

    Az Apple mindig külön utakon járt, nem szokásuk az árral úszni.
    ➖Amikor ezt a mondatot elolvastam az ütő is megállt bennem. Majd miután elolvastam mégegyszer rájöttem, hogy az "árral" szót nem az anyagi dologra értetted, hanem másra. :C :B

    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

    Nem tudom hogy ki nem tudja de nemcsak 4 GB-os memóriakártyák vannak. :K :U Léteznek 16; 32; 64; 128 GB-os verziók is, akkor meg miért kéne cserélgetni? Ezt még most se bírtam felfogni. :F. Szerintem nem gond hogy nincs bővíthetőség benne, mert akinek Iphone-ja van, annak már csak van valami normális internetcsomagja (remélhetőleg). :)) A másik meg az, hogy az Iphone-oknak kicsi a kijelzője, így kényelmes ugyan, de nem nagyon élvezetes filmet nézni rajtuk. :( Mondjuk a tableteikbe rakhattak volna bővíthetőséget.
    Ezeken az ötleteken jókat nevettem azért. :DD

    És nem akarok kötözködni de valami kicsi igényesség (ha már hozzászólunk a témához) lehetne. Ezt a hozzászólást is tabról írtam, ezért lehet hogy vannak benne hibák, de azért odafigyelek, ha nem is vagyok helyesírómester. :U

Új hozzászólás Aktív témák