Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz janeszgol #52 üzenetére

    Az sem lenne hátrány, ha üzemidőben is fejlődnének. Meg igazából az sem hiányzik, hogy még egy eszközt kelljen töltögetni...

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz janeszgol #52 üzenetére

    Ezzel a véleménnyel tudok azonosulni. HBS750 van itt is P8 és N9 mellé.
    De azért még nem ott tartunk, és hiába lesz nekem két év vagy három múlva jó, ha én most, holnap, és szombat reggel házimunka mellet / alatt akarok zenét hallgatni vagy suliba menet reggel.

    (HBS750) Hangra szó szó, átlagos, viszont nem kellemes, hogy két naponta töltőm vagy reggel a vonaton pl HU. helyet: "Battery very low, please charge now." Majd szimplán kikapcsol. :)

    Míg a JBL fülesem messze sokkalta szebben (Lehetne még ragozni.) szól, és nem kell töltögetnem, igaz árban ugyan ott lennének ha a HBS nem T-től lett volna telefon mellé.

    Tovább megyek, egyenlőre az is gondom, hogy a Technics hifire (Nem mai pipi, de jóval szebben szól a két Wharfedale hangfallal mint a mai bazári cuccok amiket kompakt toronynak csúfolnak...) nehezen lőném ki a hangot jack nélkül, abban meg biztos vagyok, hogy ebben az esetben nincs az a Type-c átalakító ami azt a szintet hozná mint egy szimpla jack csati. :) (Nem volt vele dolgom, pusztán nem igen bízok ezekben az átalakítókban, minél több csatlakozási pont annál több a hibalehetőség.

    @Tibee86: Nem az Apple tette le az asztalra az első dupla kamerát így a Samsung nem majmolhatta őket, ha fanboyt játszol legyél tájékozottabb.

    "Az LG Innotek még 2011-ben szállította le az első dupla kamerás modult egy okostelefonba: ez történetesen az LG Optimus 3D volt, amely 3D-ben rögzítette a fotókat. Így készült később az HTC Evo 3D és a One M8 is. "

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák