Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz Graphics #41 üzenetére

    Off:

    Sajnos a telefon a második napon renderelt egy teljes fagyást, konkrétan semmire nem érzékelt. Ezt billentyű kombóval történő újraindítás oldotta meg. A rendszer egyébként haladós volt, némi kiejelző pontatlanságot leszámítva nyugis. Nekem a görgető rutin nem tűnt fel, ahogy olvastam róla, akkor jöttem rá, hogy az enyém is beteges. A hívások az elején rendben voltak, minden tiszta. A gps sajnos nekem a Subaru szélvédője alatt alig-alig talált jelet, pesten nagyon meg voltam lőve... (kézben kinn a telefon az ablakban, nem egy életbiztosítás). Ha ezen túl is teszem magam, és azt mondom, elkendőzöm, mert jó áron jutottam hozzá, akkor sem tudok eltekinteni az mellett, hogy a hangszóró (beszéd) olyan szintű recsegésbe ment át a 6. naptól, hogy már csak kihangosítva tudtam érteni a másik felet. Ezt nem tudtam elnézni, lévén napponta több mint 1 órát telefonálok, nem chatre meg facebookra kell a telefon... Mivel garival nem akartam szöszölni, közben kellett a telefon is, ment vissza az shophoz. Másnap vettem egy Iphone SE-t. Azóta nyugi van megint. (Megelőző két és fél évben is iOS volt, nekem bejött, de tény, hogy drága.)
    Most már csak követem az eseményeket. Azért szurkolok a kis gyártóknak, minnél szélesebb a palletta annál jobb nekünk fogyasztóknak. De azért feltenni a kérdést, hogy lehet-é vala A brand a VERNEE, pár hónap és egy-két termék után érdekes kérdés (természetesen kategórikus nemet nem lehet kimondani, ki tudja mi lesz 4 év múlva pl...). Sajnálom, hogy anno az MA! különösen ajánlott pecsétet adott neki, én bedőltem az értékelésnek sajnos.... Ezt szerintem nem lehet egy hét használat után joggal kiosztani semminek. Sajnálom, hogy nem vált be. Örültem volna, mert sokkal könnyebb volt 40-et kiadni, mint 180-at, de ez lett a vége. Röviden-hosszan ennyi a sztori.
    Peace

    on:Egyébként vélhetően szép lesz a Mars is (kérdés, hogy jó is?), bár némi hasonlóságot sejtek a majdani 7es iPhonnal... :)

    [ Szerkesztve ]

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák