Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz DraXoN #24 üzenetére

    Azt, hogy a Sony a kék területekre koncentrál, a piros területről kivonul.

    Polarstar
    Nem vagyok beragadva, csak logikai hibára hívtam fel a figyelmet.
    21:9 kijelzőn fektetve hosszabbak a sorok, nem kell annyit ugrálni a sorokon.
    Mindenki úgy használja a kijelzőjét, ahogy neki kényelmesebb.
    Nem tudok és nem is akarok megtanulni fektetve írni, hüvelykujjal macerás. Az olvadáshoz visszatérve állítva egybe látom a szöveget, képolvasás. Fektetve viszont tényleg ide-oda kell nézni.
    Ettől függetlenül, csak azért erőltetem a témát, mert olyan emberek mondanak róla véleményt aki nem is használták.
    Mikor először halottam erről a kijelző méretről, teljesen kiakadtam. Mikor először kezembe vettem a telót, még akkor is idegenkedtem tőle, de bejött a karcsú kényelmes fogás. Majd használat során jöttem rá, hogy egy remek dolog.
    De nem akarok senkit rábeszélni, a Sony sajnos már nem tud új dologgal elő állni, a kamera versenybe is alul marad, szerintem ez a vég kezdete, még a típus számozásba is beégnek. Káosz jelei!
    Ettől függetlenül, ha olyan jó lesz az Xperia 5, mint az X1, akkor páran boldog tulajdonosok lesznek.
    😁

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • Rolie Polie

    junior tag

    válasz DraXoN #24 üzenetére

    k850 dobta már a választ
    lényegében a világból kivonultak mert az EU-s eladások nem fognak bankot robbantani szerintem 🙂

    Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

Új hozzászólás Aktív témák