Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz hallador #42 üzenetére

    Kössz, jól összefoglaltad, én nem írtam volna le ilyen szépen. Illetve fenének van kedve ilyen fizetett hülyékkel hadakozni.

    -

  • paljani

    aktív tag

    válasz hallador #42 üzenetére

    Lehet tolni amit tolsz, csak össze ne keverd a valódi koreai történelmet a magyar szürrealitással. Mert az nem megy.
    — Te hoztad ide és keverted össze a kettőt (propaganda érdekeidnek megfelelően elferdítve ofkorsz). Én a mintáról beszéltem és nem az adott ország történelméről. Nice try...

    A T-system annyira német multi mint amennyire a 4ig valódi üzleti alapokon működő integrátor, semennyire. Ha benne vagy az iparban, akkor tudhatnád, hogy nem véletlenül van T-system és ITSH. Nem véletlenül van Magyarországon T-system, mindenhol máshol meg ITSH. Nem véletlen akart egyesülni a két legnagyobb magyar mutyi kollektor, csak hát ugye a nyugati cégek hamar kiugrottak volna a T-System supportból, akkor meg nincs már piac...
    — Na innen már mosolyogva olvasgattam tovább. Lövésed sincs ezekről a cégekről. Kezdjük úgy, hogy mindenhol van T-Systems és csak magyországon van ITSH. Nem német multi a T-Systems? Ezen felröhögtem. Na mesélj, akkor mi? Amúgy nem akart egyesülni senki senkivel, a 4iG akarta megvenni a magyarországi T-Systems egyes üzletágait, csak nem jött össze (a T elkezdte transzferálni a szaftos szerződéseket házon belül, a kiüresedett üzletágak meg nem értek annyit a 4iG-nek, amennyit a T kért érte - szívesen az infót).

    A többi netto fasságra már nem is válaszolok, süt belőle a tudatlan kisember dühe. Van egy jelző: Talpraesett. Nos ez végigkíséri az egész kommentedet ezzel jellemzel minden más céget, aki nem a 4IG DE nincs mögötte tartalom. A lényeg, hogy mindenki más talpraesett csak ők mocskos-mutyi-politikai cselédek. Volt szerencsém az alapítókkal beszélgetni személyesen annak idején, ha valaki talpraesett akkor ők nagyon azok. Eleve egy kurva nagy vicc olvasni az IBM-et mint pozitív példát bármilyen összefüggésben ami nem mutyi meg nem politikai hátszél. Na mindegy, amikor IT szektorban 30-50 éves stratégiákról hadoválsz akkor rá kell jönnöm, hogy az igazi fotelszakértő vagy aki innen-onnan félinfókat felszedve durrogtatja a politikai propagandáját miközben a valódi üzleti világról és azok történéseiről fingja nincsen. A hasnolóak meg tapsolnak hozzá. Atyaég, remélem nem nekem dolgozol...

Új hozzászólás Aktív témák