Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Ricardo #17 üzenetére

    asszem a ZTE Blade éppen sorba döntögeti a tabukat, miszerint egy androidos okostelefonnak drágának kell lennie. Sőt, épphogy olcsóbb lehetett volna hiszen nem kell egy harmadik rendszer fejlesztésébe plusz pénzt ölni, aminek ugye a termék árában kell megtérülnie, simán lehetett volna hogy megkapja ugyanazt az androidot mint a galaxy s.

    Szvsz a badát és annak piacképességét egy sokkal alacsonyabb szegmensben kellett volna tesztelgetni, tényleg nagy tömegben, mert abban a szegmensben még elnézik / megszokták az emberek hogy a készülék emgvásárlása után le vannak tojva. Meg kell nézni milyen badás telefonokat jelentenek be, vicckategória, s5230 új köntösben kb. Fenéket, a wave képességeinek 80%-a kihasználatlanul pörög üresjáraton, mert a bada visszafogja. Nyilván ahol nincs meg az 1 ghzes proci meg egyebek, ott nem fogja a fejét az ember, mert nincs ami kihasználatlanul álljon, de a wave jelenlegi felállásban olyan mint egy BMW x6-ost megvenni azért, hogy a 40 méterre levő sarki kisboltba járj vele.....
    Én bedőltem a marketingdumának hogy itt 1 éven belül androidverő cucc lesz belőle, meg mekkora support-áradat, de legalább biztosan megtanultam hogy badás telefont soha többet, ígérhetik akár a csillagokat az égről.

    Fizetős apps: tessék már emgnézni az android ingyenes programjait, kb fényévekkel több, ténylegesen használható program van benne, mint a samsungappson....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák