Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Romvr #484 üzenetére

    Én 24-zek a munkahelyemen, reggel 7-től másnap délig mindig bírja. Otthon van egy dokkoló, azon töltöm, a táskámban meg a gyári töltője, ha nagyon merülne 15 perc alatt is kb 30%-ot lehet bele lehelni. Én a gyári fekete fém szíjat ritkán rakom fel rá, 18mm G10 NATO szíjjal használom, van olyan is, ami két részes és így nem takarja ki a HR szenzort, bár mondjuk azt spec. nem is használom. Nagyon jó a mikrofonja- hangszórója, az autóban szerintem nem kell a kormányról elemelned a kezed, hogy jól halljanak. Én csak azért nem használom, mert van gyári BT a kocsiban, így nekem ki van kapcsolva a telefon hangja funkció, mert egyébként összeugranak a kocsiban, ha mindkettőt érzékeli a telefon és ilyenkor általában az autó kihangosítót dobja a telefon. A google maps még ambient módban is mutatja a nyilakat (nem tudom, hogy rezeg-e), de én nem szeretem vezetés közben a csuklómat nézni, kényelmetlen, a telefon az autós tartóban sokkal kényelmesebb. Sőt, én az autóban dupla gombnyomással, theatre módba rakom a kijelzőt, hogy ne kapcsoljon be, mert szerintem az A oszlop mellett elhelyezett autós tartóban lévő telefon kevésbé vonja el a figyelmet, mint az órát nézegetni.
    Szerintem, ha az ezüst színűt választod, érdemes a bőr szíjast venned és utólag venni az ebay-en fém szíjat. A Telekom egész korrekt áron adja, bár tény, hogy akcióban volt 79e ft is, a fekete meg 114e ft. Meg a jofogas.hu-n is van jópár, egész korrekt áron, garanciával. (pl fekete fém szíjas most van fent 80e-ért.)

    My name is Bond, James... Dean.

  • yoli666

    tag

    válasz Romvr #484 üzenetére

    Én is inkább navit használok autóban, mint az előttem szólók :)
    De ha városban gyalog keresnék címet lenne értelme, de szerintem navi az pont olyan eset, hogy piszok gyorsan merítené. Értesítés megjelenítés és gyors megnézés nem annyira, de ha használod tartósan a kijelzőt az nagyon meríti sajnos, legalábbis nekem...
    Én beszélgetek vele autóban és néha azért magam felé kell fordítani, mert visszakérdeznek, hogy mit mondtam, de attól is függ milyen hangerővel beszélsz :)
    Fém szíjat én is lehet rendelek az ebay-ről hozzá, de még nem szántam rá magam....

Új hozzászólás Aktív témák