Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz juvegamer #2917 üzenetére

    Szia,

    Csak 2 napja használom, így alig valamit tudok segíteni, mert nem néztem vissza, hogy mely funkciók nem voltak a megjelenéskor, amik azóta lettek, de egy biztos, magyar nyelvet kapott, illetve új számlapok is elérhetők.
    iPhone-nal (XS Max) használom, azzal teljesen stabil a Bluetooth kapcsolat, illetve ha kimegyek a hatókörből és megszakad, akkor amint visszakerülök, azonnal visszakapcsolódik automatikusan - írom ezt azért, mert korábban másmilyen Huawei okosórát használtam, ami iPhone/iOS esetén szintén ilyen jól működött, de különböző Androidos telefonokkal (Samsung Galaxy Note 9 és előtte Huawei Mate 10 Pro például) eljátszotta néha, hogy nem kapcsolódott vissza automatikusan, hanem csak a készüléken a képernyő felélesztését követően. (A kapcsolódó engedélyek, beállítások rendben voltak.)
    Gondolkodtam én is a GT 2-n, 60.000 Ft alatt is beszerezhető már, ami szerintem nem számít soknak, de úgy döntöttem végül, hogy jelenleg felesleges számomra, nem használnám ki a tudásának a többletét.
    Ha mérvadó számodra, amivel többet tud a GT 2, akkor érdemes lehet elgondolkodnod az újabb verzión.

Új hozzászólás Aktív témák