Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulupeti

    senior tag

    Kicsit csalódnom kell azért ebben a Huawei Watch Fitben is... ugyanazt a marhaságot kezdi csinálni, mint a 4500 Ft-os, Aliról rendelt Honor Band A2 is csinált. :(((
    Egy héten 4-5x szoktam biciklizni kb. 1 órát vagy mikor, hogy jön ki, ilyenkor mindig trackingelek, amit általában a telefonról indítok, van telefontartó is biciklin, így tudom figyelni a tempót, pulzust, stb. a karperec igazából csak a pulzus mérésére szolgál. Indulás előtt a karperec szíját egy lyukkal még szorosabbra is szoktam venni, szóval tuti, hogy nem laza...
    Elindulok biciklizni és már múltkor is feltűnt egyszer-kétszer, hogy indulás után kell 1-2-5, de volt, hogy már 8 perc is :U , hogy észrevegye magát, hogy itt bizony magasabb a pulzus, itt vmi sporttevékenység folyik.

    Ehhez képest a mai napon a 64 percnyi biciklizés alatt végig nem tűnt fel neki, hogy kb 140-es átlagpulzussal megyek, ez nonszensz, 72-es átlagpulzus... Ennyi a pulzusom kb. ha szimplán fenn vagyok vagy ülök. :D Tehát nem az, hogy szarul mér, hanem sport közben még kb. kevesebbet is mutat, mint szimpla létezés közben. Nem igazán értem, hogy mitől van ez.

Új hozzászólás Aktív témák