Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Graphics #1 üzenetére

    Ami furcsa, hogy engem egyáltalán nem nyűgözött le a Leica és a telefon fényképezési képességei. Minimális bemozdulásnál is mosódik erősen a kép azon része. Lásd a pillangónál és a fehér templom/ház előtti híd melletti bokrokat. No meg a mező is olyan, mintha ecsetet mártogatnék a vásznon. Sehol egy normális fűszál. Szerintem most még túl nagy a zsongás a "Leica" miatt, de ez a telefon a kamera képességeit illetően csak az élmezőny végén kullog. Méhecskés képet pedig én is be tudok rakni, amit MIUI rommal csináltam a K3 Note-val... de trollkodásnak, meg photoshoppoltnak vádolnának meg vele. Szóval akinek rohadtul bejön ez a telefon, azért próbáljon meg leszállni a földre és tisztán látni. Szép-szép a Leica-Huawei első szárnybontogatása, de egyáltalán nem kiemelkedő. A telefon hardveresen és szoftveresen is jónak igérkezik. Az üzemidőért a mai világban látottak alapján hatalmas plusz pont jár a gyártónak. Hja és azért is, hogy maradt a kb 2 óra feltöltés. A quick charge egy nagy paraszt vakítás, amivel fél-egy év alatt haza lehet majd baxni egy aksit a telefonban. Ok, hogy néha jól jön, de ha rászokik az ember, akkor biza annak az akksi látja meg a kárát.

    Még annyi, hogy a kijelzőből elvett gombok tetszése, nem tetszése szubjektív, de oltári nagy baromságnak és rondának találom. Az EMUI felület viszont egyre normálisabban néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák