Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Black_Raven #2319 üzenetére

    Felhívtam őket. Nem találtak semmit a jegyzőkönyvben így ahhoz hogy ez meg legyen javítva, a költségeket nekem kell állnom. Mivel az ügyintéző nem talált ennél több dolgot, annyit tudott ajánlani ismét elküldi a postázási csomagot, elküldöm, megnézik, és ha lesz valami akkor ugyanúgy értesítenek. Én pedig tök higgadtan mondtam neki hogy épp most fizettem ki egy vaskosabb összeget a kijelző javíttatására, és egész biztosan nem fogok még többet költeni, hogy most itt maszatoljanak még többet.

    Így is mélyen mínuszban vagyok ezzel a telefonnal, eszem ágában sincs még többet kiadni. Ez egy olyan dolog amivel még együtt lehet élni, csak bosszantó hogy ott az ujjlenyomat olvasó, és nem működik. Élek a gyanúperrel hogy a hátlapcsere közben elbaszták a szenzort, és szoftveresen kikapcsolták annak elérhetőségét , más magyarázat nincs arra, hogy még a menüből is eltűnjön.

    Levonom a tanulságot, és Huawei is megy a tiltólistámra ezek után. Szeretem ezt a telefont, jó használni, kár hogy ilyen ormótlan faszságokon megy el az egész renoméja.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák