Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz szabi97 #565 üzenetére

    Háááát.... ezt nem tudom megerősíteni. Azt viszont tudom, hogy ex P8 Lite tulajként ott is voltak hasonló dolgok, hogy valaki előbb, valaki később kapta meg a frissítést, illetve nem mindig került fel azonnal az aktuális firmware az oldalukra.
    Ellenben nekem sok Sony telefonom volt. Sőt! Márka hű voltam teljesen. Az első telefonom (W300i) még iskolás koromban kaptam. Szerettem. Nagyon. Aztán jött a zylo, ami annyira nem jött be, majd a W8. Azután Xperia U, Xperia L, majd az utolsó az Xperia SP. Utolsó dühített fel igazán. Középkategóriás telefonjaikra jó, ha megjelenés után esélyt kaptál frissíteni a legújabb androidra. Támogatás szinte nulla. Kamera? Egy vicc. Emlékszem úgy lettem P8 Lite tulaj, hogy meglepett a doboza. Megfogdostam, tetszett. Megnéztem a tesztet róla, és csodálkoztam. SP 100 ropi, ez 74 és köröket ver a fényképezőjére. Cseréltem. Nem bántam meg. P8 Lite volt az első telefon, amit nem cseréltem le egy év múlva. Megérte.

    A P9 Lite (2017)-ről is hasonló a véleményem. Korrekt cucc, eddig nem volt vele baj. Az én használatom mellett kibír lazán három napot. Ha nem babrálom, mert épp mást csinálok, itthon vagyok, nem használom van az négy nap is. Stabil cucc, egyszer nem fagyott le.
    Kicsit elterjed, kialakul a felhasználói kör, s szerintem akkor elérhetőek lesznek a frissítések is. Ámbár engem annyira nem zavar, mert eddig semmilyen hibát nem vettem észre a telefon működésében.-

Új hozzászólás Aktív témák