Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balzak83

    senior tag

    válasz Tünci86 #6820 üzenetére

    @MM: ne a szürkeimportos árakat vedd alapul, mert arra nem jár a 2 év garancia a Htc-től.

    Tünci! Kamerára annyit tudok irni, hogy az s7-el szerintem jobb eredményeket fogsz produkálni, főleg lakásban. Több éles képed lesz, mert jobban fókuszál, mint a p9, illetve a videó is kevésbé lesz remegős. Azt azonban tudd, hogy videózáskor itt is van szoftveres képstabilizálás, ami ugyan nem olyan hatékony, mint az optikai a samsung/lg stb. telefonokban, de jobb, mint ha egyáltalán nem lenne.(lehet, hogy abban a videóban nem volt bekapcsolva, mert az alapból ki van lőve) Viszont, amig nem futva videózod a gyereket, és nem vagy Parkinson kóros, akkor látványosan nem fogsz rosszabb videókat készíteni. Viszont azzal is számolj, hogy a p9 csak fullHD-ban, és nem 4k-ban rögzít, ennek majd kb 5-10 év múlva lehet jelentősége.

    Egyébként, én is a gyerekek miatt váltottam erre a telefonra, és nem csalódtam. S7-en ill htc10-en gondolkodtam alternatívaként, de nálam egyéb szempontok is befolyásolták a döntést. Ha csak a kamera, akkor s7, vagy talán még hasonló árban az iphone 6s plus(ne a simát).

Új hozzászólás Aktív témák