Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz jeni #26498 üzenetére

    Köszi! Végül megoldódott a dolog, mert bluemirage fórumtárs megajándékozott egy gyakorlatilag új Spigen tokkal, ezúton is hálás köszönetem neki! :K :R

    De, amiért újra betévedtem ide. Két évvel ezelőtt a nyaralás során, mikor is először voltam életemben tengernél kapott egy kis sós vizet a telefon. Így emiatt is emlékezetes lett a nyaralás. :D A telefon kikapcsolt, és úgy is maradt. Idehaza szerencsére az egyik szervizben sikerült feltámasztani egy ultrahangos tisztítás segítségével. Viszont az ujjlenyomat olvasó funkció az megszűnt létezni, még a menüből is eltűnt a menüpontja. Ha jól rémlik, egyszer-kétszer volt hogy visszajött, egyszer talán még fel is tudtam venni az ujjlenyomatomat.
    Néha bemegyek a menübe és ránézek, hátha visszajött. Most is ránéztem, és lám, megint elérhető, és fel is tudtam venni az ujjlenyomatomat. Működik is a képernyő feloldása, értesítési sáv lehúzása, stb. Újraindítottam a telefont, és továbbra is működik. Bár már vont hasonló esetet, akkor is működött 1-2 napig, de utána újra eltűnt a menüpont. Kíváncsi vagyok, most meddig fogja bírni, hátha már így marad. Jó névnapi ajándék lenne. Szurkoljatok, köszi! :D

Új hozzászólás Aktív témák