Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    A cikk szerzője komolyan gondolja, hogy 3,5 órás kijelzőidővel ez a telefon a közép-felső kategóriába tartozik? Jesszusom...
    A 3,5 óra egy igen gyatra érték akárhogy nézem. Az előző telefonjaim is tudtak 5 órát nyúzva, és olcsóbb volt ennél, pedig az Moto X volt. Mostani Xiaomi Mi4 meg kapásból 7-8 óra kijelzőidővel bír, és 110eFt volt. Szal 80-ért 3 és fél órás kijelző idő igencsak luxus.

  • Shyciii

    veterán

    válasz punky10 #26 üzenetére

    Neked túlzás, mert nem volt még ilyen telóval dolgod (nekem is ez az első). Írhattam volna 8 óra 42 perces kijelzőidőt is, mert eddig az volt a legtöbb, de átlagban 7 óra felett vagyok, és ebben pedig játék is van, szal nem csak egy állóképet nézek. És nem vagyok ezzel egyedül. Sokan elérik ezt. Van aki a gyári MIUI-val is, bár azzal én sosem tudtam. A MIUI a régi énjéhez képest sokat romlott a szememben. Viszont custom Lollipoppal simán elérem a 7 órát (van aki a "gyári" lollipoppal is, csak az nekem keveset tud). Ezekután már nem is tudnék visszatérni olyan telóra, ami csak 5 órát tud. 3 és fél órásra meg végképp nem.

    [ Szerkesztve ]

  • Shyciii

    veterán

    válasz maximilian4 #35 üzenetére

    1. Ezzel a jelzővel a családtagjaidat jellemezd ne engem. Nem vagyok sem a barátod, sem a haverod.
    2. Attól hogy te még nem találkoztál olyan mobillal, ami képes jóval több, mint 5 órás kijelző idővel bírni, az nem másnak a hibája, hanem a te szegénységi bizonyítványod.
    3. Íme a mostani mérés:

    Ezeket a programokat futtattam (SOKP lollipop alatt a programok nagy részét nem mutatja, dehát beta még az alkalmazás:
    - Facebook
    - Facebook Messenger
    - SOKP saját web browsere
    - TV24
    - Instagram
    - Agent Alice
    - Follow The Line 2
    - Maps
    - MX Player Pro
    - Snake Rewind
    - Temple Run 2
    - Youtube

    Ezenkívűl éjjel-nappal ment a szinkronizáció (Gmail, Weather &Clock widget). Semmi Airplane mód nem volt.
    Másfél nap alatt valamivel több, mint 7 óra kijelzőidő. Ha 20 óra alatt "akarom" lementeni, akkor simán megvan a 7 és fél, 8 óra is, főleg ha kevesebbet játszom.

    Amúgy meg a Note 3-nak 0,7"-al nagyobb kijelzője van, így az a minimálisan nagyobb akksi kevesebbet ér, és a stock rommal, plusz Touchwizzel nem is fog elérni ekkora kijelzőidőt. Részemről lezárva ez az egész. Innentől kezdve már nem érdekel a véleményed.

Új hozzászólás Aktív témák