Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz mjani1172 #748 üzenetére

    Én sem szakmai szempontból kritizáltam a céget, inkább erkölcsi, etikai és kulturális vonalon volt bajom.

    - A kínai kollégák szemlátomást lenézték a magyarokat. Angolul b@sztak rendesen megtanulni, a csinglis elsajátítása számomra rettenetesen nehéz és hosszadalmas volt.
    - Egymással állandóan pöröltek, gyakran kiabáltak. Ritka volt az egyetértés.
    - Irreális kéréseik voltak lehetetlen határidőkkel. Logisztikai csomópont és raktárbázis a hely, ahol nem mellesleg gyártás is folyt, lehet most is, mégsem tudtak delegálni egyetlen kollégát se, aki fikarcnyit is értett volna a logisztikához.
    - Az ún. kettős felhasználású buzulmányaiktól (gondolom rakétaindító rendszerek vezérlőpaneljeit küldtük az oroszoknak, de ez a szállítólevelekből nyilván sosem derült ki, lehet sosem kerültek harcászati felhasználásra) olykor gigászi idegbaj uralkodott el rajtuk. Nagyon nem profi.
    - Az volt az érzésem, hogy a munkahelyem süllyesztő vagy épp gyakornoki "tesztpálya". Nem az a hely, ahová a cég alkalmazottai szívesen mennek, ekként kezelték egymást és a helyet is.

    Ennek ellenére szerettem ott dolgozni, mert izgalmas volt. De váltottam, mert az Ericssonnak dolgozni izgisebbnek és szakmailag előremutatóbbnak bizonyult, még ha csak tech writerként is.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák