Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #481 üzenetére

    Bubus, miért nincs még P30 Lite blog? :P

    Adsi: Igazad van, mindenki azt érti amit tanult. :K
    Amikor megvettem az első Androidos telefonom, csak azt tudtam, hogy rengeteg jó kis programot lehet telepíteni, de az Android világát nem ismertem.
    Volt egy mesterünk, Porterocka akitől rengeteget kérdeztem és tanultam.
    Sajnos már befejezte a fórumozást és nem tud segíteni. Kénytelen voltam a dolgok után járni.
    Azóta elvégeztem egy Android fejlesztő tanfolyamot, a melóban már több programokat használják.
    A Huawei terén, Kínában tagja vagyok a fejlesztői csoportnak és tudásomat ott is elismerik.
    Ha van Huawei a kezem én, arra gyártok saját romot, ami elég sok mindent le nyom.
    Házasagokat mentettem meg a tudásommal. Hitelre vásárolt 220K-s telefon halott volt, a Huawei alaplapot akart cserélni, mert másképp nem lehet mégcsinálni. 140K. Az asszony.válni akart a usertől, hogy, már ezt nem bírja tovább.
    A telefon megjavult lapcsere és szerviz nélkül. Sok száz telefon javult már meg az irányitásommal. Tegnap egy halott Honor 20, ami viszonylag új.
    Röviden ennyit arról, hogy nem mindenki születik informatikusnak.
    Nem raktam off-ba, mert túl sok a szöveg.
    Bubus a tűzoltáshoz ért, amiért minden tiszteletem az övé, az Android nála is tanulást követelt és kitartást. Most ő is mester már.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák