Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komorgó

    csendes tag

    válasz jksx #524 üzenetére

    Jól elleszel eme őskövület nélkül.
    Sosem gondoltam, hogy hype van, és téged félrevezettek itt.
    De megmondom őszintén, nem különösebb szempont, hogy egy kalandjáték széria nem fut. Mindnek kell futni? Vagy elég egy is? Nekem az egyik simán megy rajta.
    Az applocker vírus kategória pedig androidon nekem értelmezhetetlen. Melyik is ez a vírustörzs? Kifejtenéd, hogy mit hajlamos beszedni még ez a kínai szemét az internetről, ami különösen az ilyen buhera opsys szutykokra jellemző?
    Valamint azt is megjelölnéd, hogy milyen nemkínai nemszemét nemmárkásnak hazudott csoda lett vásárlási kedved kitüntetett célpontja?
    Most mennem kell. Felveszem a búvárruhám, mert titkos találkozóm van. A kemtrélen már túl vagyunk, egész Mo le van szórva, jelenleg kínai és telekom ügynökökkel találkozom, rengeteg idegenszerű, ürgebőrbe varrt médiapad tabletet kapok, az operációs rendszer, bootloader és a gui gyári betonnal le van fixálva, nekem a víz alatti raktárban néha csak meg kell locsolni azt a pár száz konténernyi szart, nehogy megrepedezzen. Vizet ígértek kínai és magyar részről is. Nagylelkűek az elvtársaim. A szabadkőműves páholyból régről ismerem őket.
    Együtt szoktunk ártani a Föld népessége szabad gondolkodóinak, akikben még nincs chip implantátum, ez a közös nevező, valamint a puszta pénzszerzés, mohóság, hatalomvágy, és ártás, ártás, ártás!!!

    ***

    Ismered, legalább hallomásból, azt a konceptuálisan relatíve komplex kifejezést, hogy humorérzék?
    Köszi a figyelmet és további hasznos ámokfutást!

Új hozzászólás Aktív témák