Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Folyton irjatok ezt a "keptelenseg vigyazni a kijelzore, mert osszetorik, ha ranezel" mantrat.

    Hat nekem az utobbi circa 10 evben megszamlalhatatlan telom volt, mind "nagykijelzos" es kivetel nelkul mindet ugy tudtam eladni, mintha uj lenne.(Harmat javitas utan, bevallom. :D )
    A folia nyilvan osszekarcolodik, de ha leveszem, alatta kis tulzassal gyari a kijelzo.

    El nem tudom kepzelni egyesek, hogy bannak a teloikkal, de sem zsebberakastol, sem asztalrarakastol nem karcolodtak ossze a teloim. Nyilvan fel ev, meg egy ev utan elofordulhatnak hajszalkarcok a hasznalattol, de akkor is borzaszto tulzoak ezek a kijelentesek. "Kopottas", meg "oreges", meg "viseltes" sosem lett telefonom normalis, esszeru hasznalattol.(Nem vagom hozza a kutyahoz, nem jatszik vele a baba, nem ot meterrol dobom az asztalra, etc.)
    Harmat sikerult osszetornom a tulzas nelkul kb 30-40-bol es mindharom eset az en benasagom volt.(illetve ketto, egyszer reszegen tettem a zsebem melle... :D )

    Mas kerdes, hogy valamelyik(mar nem emlekszem) hajlithato telonal en is olvastam, hogy puha a kijelzo es korommel is karcolhato. Az tenyleg kellemetlen, de ez nem jelenti azt, hogy az osszes telefon ilyen...

    Azt tudni kell es el kell fogadni, hogy az uveg feluleti feszultsege eleg nagy, ergo "konnyen" torik, ha szarul ejted, de ebben nincs semmi varazslat, ez ilyen.

    Aki meg kulcsot rak 150-200-250 ezres telo melle... Khm... Hat karcolodjon is ossze alaposan.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák