Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz rdt89 #471 üzenetére

    Nem tudok róla rosszat írni, de tényleg.. A rendszer gördülékenysége, a kijelző minősége elsőrangú, a tartalomfogyasztás ilyen méreten nagyon nagy élmény faktor. Még a P40 Pro-hoz képest is. Pláne úgy, hogy sztereó hangszóró van benne, ami az alsó- és felső éleken, valamint az előlapi hangszórón is megszólal, szóval pazar.. A kameráról szerintem nem kell bővebben írnom, mert hozza a szokásos felső kategóriás Huawei színvonalat, az akksiidő a többi csúcstelóhoz képest jobban bírja sokkal. Pláne készenléti időben, ha nem babrálja az ember a telefont, akkor szinte nem is merül.. Nekem kellett egy hét amíg beállt az akksiidő, kezdetben jobban merült, de gondolom miután már kimaxoltam minden alkalmazásbeállítást, meg a felhasználói szokásomat is megtanulta a telefon, simán kibír egy napot úgy is, hogy nyomkodom szinte egész nap. Ha a két telefon (P40 Pro vs. Mate 40 Pro) használt piaci árát nézzük, nem mondom, hogy megér 100K felárat, viszont én alkalmi áron jutottam hozzá és bár picit vacilláltam, hogy kell e nekem egy ilyen telefon(P40 Pro volt a másik telóm), végül úgy döntöttem, hogy ezt tartom meg. Egyáltalán nem bántam meg..

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Új hozzászólás Aktív témák