Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tony_snow

    tag

    válasz beyruth82 #287 üzenetére

    Ha nagyon ki akarnám forgatni a mondanivalódat, akkor azt írnám, hogy már rasszistának is nézel :).
    Nem, nem az a gondom, hogy Kína csinálja, mert én utálom a kínaiakat. Nem utálom a kínaiakat. Kína politikáját utálom.
    adlersson fentebb okosabban megfogalmazta mi a problémám, mint ahogy én tudtam volna.

    -Skylake-
    Első pontodra. Téves eszmefuttatás. Ezen logika mentén szerinted teljesen elfogadható lenne, hogy a világ, Európa, Magyarország 20%-át Kína birtokolja. Az, hogy sokan vannak, számomra nem tesz bizonyos dolgokat elfogadhatóvá. Szerintem érthetően leírtam mi a gondom, ha továbbra sem akarod megérteni, lépjünk túl ezen.

    "Ezt azert izlelgessuk egy kicsit, ugyanis szerintem nincsen ember a galaxisunkban, aki ezt nem egybol az almara huzna ra. Jogosan, teszem hozza."

    Erre nem is tudom mit írjak. Én biztos nem az apple-re húznám rá, ezek szerint lehet egyedül vagyok a földön ezzel a véleményemmel. Rengeteg hasznos és néhány kevésbé hasznos újítást hoztak. Egymaguk összehasonlíthatatlanul többet, mint az összes kínai telefon brand együttvéve. Nem is értem ezt hogy nem lehet elismerni. Ez már olyan fokú elvakultság, amire szerintem különösebben nincs értelme reagálni. Ja amúgy sosem volt iphone-om, és nem is tervezem.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz beyruth82 #287 üzenetére

    "A tőke amúgy nemzetközi és nincs különbség a francia,angol,amerikai vagy épp kínai nagytőkés között. + Az egyszeri bérmunkás szempontjából pedig teljesen lénygetelen szerintem."

    Ha multiztál volna akkor tudnád, hogy ez nagyon-nagyon nem így van. Egy "Nyugati"/US cégnél ahol értik a pl individum fogalmát dolgozni teljesen más mint egy "Keleti"/Japánnál ahol a vezetőség azt se érti, hogy az ember, élet értelme nem az, hogy átdolgozhassa az életeté az adott cégért.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák