Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balika333

    tag

    Volt egy pár Huaweiem. Kezdtem a Mate 7el, utána jött a normális dual sim kezelés miatt a Mate 8, majd a kezelhető méretű P9 és végül a P10. Itt tértem át Samsungra. Volt S8 Note 8 szinten a dual sim miatt most pedig S9. Szeretem mindkét gyártó termékét,ha kérdezik melyik vegyék akkor 2 dolgot szoktam kerdezni: kamera/videó vagy az üzemidő a fontos? Ha előbbi akkor Samsung, utóbbi a Huawei. De sok különbség nincs, mintha azon vitatkoznánk hogy BMW vagy Audi. Kinek melyik tetszik.

    Szóval én nem fogok Mate 20 Prot venni mert a videós képessége még mindig gyenge. P20 Proval csináltam videót rohangáló gyerekekről, csalódás. Az S9 stabil volt, 4k 60Fps alatt is kevesebb volt a remegés mint ott Full HD 60fps alatt. A kamera sem győzött meg. De az biztos hogy nálam nem bírja nap végéig az S9 akksi, én ebben kötöttem kompromisszumot.
    Abszolút megértem ha valaki ilyen telefont vesz, mert szépen összerakta a Huawei, minden évben fejlődnek, és küzdik fel magukat a nagy gyártókhoz. Sőt, már ott is van.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Note 22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák