Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PQ

    csendes újonc

    válasz golyós #23007 üzenetére

    Nekem hihető gyártási időt adott meg. Arra figyeltél, hogy a hónapot csak egy karakter jeleníti meg? Mi a szériaszámod 6-10 karaktere? Ha 18A05, akkor igazad van, de ha 18105, akkor az január 5-t jelent...
    Bár szerintem nem ez a leglényegesebb dolog a telefonunkkal kapcsolatban. Viszont érdekességnek nem rossz, mennyire frissen kaptuk vajon meg...

    Nekem egyébként nincsenek rossz tapasztalataim a pitével. Az AOD is csak akkor esett le, amikor itt írtátok. Addig is furcsa volt, de nem jöttem rá, hogy miért... :)
    Nekem december 24-én jött, és bár megfogadtam, nem csináltam FR-t. Azóta újra sem indítottam. Teljesen rendben megy. A gesztust használom, gyári fóliával és szilikon tokkal jól megy az oldalról besöprés is. A használat közbeni kijelzőidő nagyon jó lett. 25-26 óra használat után 30%-kal teszem töltőre, és közben van 6-7 óra kijelzőidő is (bár nem nagy fogyasztású alkalmazásokkal: főként Chrome, Youtube, és most sokat ment a HBO GO is). Alvó módban sem lett rosszabb szerintem, és eddig még nem jelentkezett az, ami miatt már az FR-t fontolgattam oreo alatt. Mármint amikor beakad a Huawei főoldal és/vagy a rendszerfelület nevű alkalmazás, és zabálja az aksit.

    Viszont érdekelne, hogy működik az intelligens tok. Azt gondoltam, hogy mágneses. De a minap szórakoztam a haverom P20Pro-ra vett tokjával (hogy nekem is működik), és bekapcsolva maradt az érzékelése. Aztán valamelyik reggel összefogtam a cégesként használt L640-el (a Lumia a telefon hátát nézte, és az aljuk egy síkban volt) és a kijelző akkor is átváltott a tokos működésre... Vagy a hangszóró mágnese elég lett volna?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák