Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rKy

    senior tag

    sziasztok
    érdekelne, hogy a t-homeos előfizetésem mellé megvásárolt cuccosban sincs simkártya foglalat? azt olvastam, hogy inviteleseknél van ilyen probléma, de idő szűkében az egész fórumot nem olvastam vissza.
    másik (tudom, hogy hülye) kérdésem pedig az lenne, ha megrendelem a t-pontban ezt a kis drágaságot, akkor a futárnak fizetek, vagy bent a T-pontban? (csak azért kérdezem, mert ahogy elnézem itt a kiszállítással vannak gondok... ilyen esetekben viszont utálok előre fizetni...)
    válaszokat előre is köszönöm :R

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz Garold #804 üzenetére

    t-home-osan rendelek mindenképpen, 10k-t megér, hogy nyaralóba tudjak filmet nyomatni róla, meg pár munkával kapcsolatos táblázatot is szívesebben küldözgetek el egy ilyenről, mint a telefonomról... :C
    na de majd megkérdezem egyik t-pontos ismerőst, ha hazajön a nyaralásból, hogy valahogyan t-home verziósan nem kaphatom e kézbe
    gondolom HDMI kábelt nem kapni hozzá alapból... jól gondolom?

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz orion23 #907 üzenetére

    Igaz nem s7 slimem van (a héten rendelem meg), hanem egy t-mobile pulse-om, de ő is huawei gyártmány ugyebár és ugyan ezt a hibát szokta produkálni. Ha nincs kedvem újraindítani, akkor nekem az a megoldás, hogy elindítom a sygicet, kikapcsolom a kijelzőt, majd vissza és utána már újra működik is minden :U
    Szóval biztos, hogy valami software hiba...

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

  • Sh4rKy

    senior tag

    Honeycombról tudni valamit? Vagy valaki már próbálta a marketen fellelhető Honeycomb Launchert? :U
    Jövő héten elvileg megjön az enyém is... ;]

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz potkem #957 üzenetére

    akkor az én sztorim jön...
    múlt héten felhívtam a 1412-t hogy nem lehet valahogyan átvenni személyesen ezt a cuccot t-pontban, mert a munkám miatt nem tudom mikor tudok itthon lenni ergo elég macerás az összeegyeztetés a futárral. mondja a kiscsaj, hogy hát gond nélkül átvehetem a t-pontban, ha van készleten. ómondomkirály... mindezt úgy, hogy azt is látta, hogy hol-mit-miért, ugyanis elkérte a telefonszámomat is, hogy megrendelhetem-e és tényleg ennyi a cucc, mindenre számomra kedvező választ is kaptam. hétfőn bementem a helyi t-pontba, egy ismerőshöz kerültem pont szerencsémre, majd közölték, hogy hát persze, átvehetem itt, semmi gond nem lesz vele, megnézni van e a raktáron. mondták, hogy nincs, de nem gáz, mert épp most adják le a rendeléseket, az másnapra ittvan. óó je, gondoltam én, hogy lesz holnap szép s7 slimem...
    másnap reggel 9re becsoszogok, szinte első vagyok, király megjöttek a cuccok, na akkor papírozzunk. kezembeadják a gépet, nézzem meg, bontsam ki, nyomkodjam meg, tetszik e. persze, hogy tetszik, KELL!
    kérdezem, hogy ugye akkor a routert meg a kártyát is kapom hozzá. válasz, persze, hogyne.
    gépen kattogtatás következik 4-5 perc csönd, látom a hölgyeményt kezdi ledobni a víz már, majd közli velem, hogy nem tudja átadni mégsem, mert hát tényleg csak a futárszolgálattal tudják kiküldeni, mert ez egybe van csomagolva a cuccokkal, ezért jön így. jóóó, rendben, mire jönne meg? hát, kedd körül itt lehet, de hát szólok a Zsoltinak, megsürgetjük, hátha pénteken, vagy hétfőn itt van legkésőbb. jó, király. megbeszéltünk mindent, kért egy számot amin elér majd a futár, aztán jóvilág. ma hívnak telefonon, hogy gond van, nem tudják teljesíteni a kérésemet, mert hát visszadobta a rendszer az egészet. mivel én meg jó távol voltam otthonomtól, (meg attól, hogy bemennyek bármilyen üzletbe, mert két napja ugráltatnak a különböző hülye cégek és főlök a levembe, mert futok a saját pénzem után amit ki se fizetnek lehet a végén...) mondták, hogy hívjam fel a 1412-t, majd ott segítenek.
    ismét felhívtam a 1412-t, ismét ügyintéző, előadtam a panaszomat, és (nem viccelek) 20 perc telefonálás után arra jutottunk, hogy azért dobta vissza a gép az egészet, mert nekem tripla csomagom van (tv+net+tel.) és hát a net az optikai net... és ez miatt nem kaphatok ilyen készüléket. majd picit kifakadtam magamból, hogy dolgozok, mint a hülye. 2 napomat elb*sz*m azzal, hogy reggel később indulok el dolgozni, hogy személyesen elintézhessek mindent maguknál, mert online nem lehet megrendelni ezt a cuccot, ha pedig 7-8 órakor hívom este ezt a nyomorult számot soha nem vették még fel ügyintézők hogy segítsenek. erre 3 teljes nap után telefonon kell közölni, hogy hülyegyerek nem kaphatsz ilyet?!?!?!?!
    hát mi ez már könyörgöm :W

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz vtechun #971 üzenetére

    igen, még egy újabb óra telefonálgatás után sikerült kinyögniük, hogy ja igen, nem az optikai nettel van a baja, hanem hogy keveset fizetek... mondom és akkor miben változna az ára az itthoni csomagomnak, ha épp akarok egy ilyet, de más ne változzon? hát, a jelenlegi 5700Ft-ról 13800 lenne. ómondom kössz...
    szóval most lett elegem a drága t-homeból. :W

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Új hozzászólás Aktív témák