Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rKy

    senior tag

    válasz potkem #957 üzenetére

    akkor az én sztorim jön...
    múlt héten felhívtam a 1412-t hogy nem lehet valahogyan átvenni személyesen ezt a cuccot t-pontban, mert a munkám miatt nem tudom mikor tudok itthon lenni ergo elég macerás az összeegyeztetés a futárral. mondja a kiscsaj, hogy hát gond nélkül átvehetem a t-pontban, ha van készleten. ómondomkirály... mindezt úgy, hogy azt is látta, hogy hol-mit-miért, ugyanis elkérte a telefonszámomat is, hogy megrendelhetem-e és tényleg ennyi a cucc, mindenre számomra kedvező választ is kaptam. hétfőn bementem a helyi t-pontba, egy ismerőshöz kerültem pont szerencsémre, majd közölték, hogy hát persze, átvehetem itt, semmi gond nem lesz vele, megnézni van e a raktáron. mondták, hogy nincs, de nem gáz, mert épp most adják le a rendeléseket, az másnapra ittvan. óó je, gondoltam én, hogy lesz holnap szép s7 slimem...
    másnap reggel 9re becsoszogok, szinte első vagyok, király megjöttek a cuccok, na akkor papírozzunk. kezembeadják a gépet, nézzem meg, bontsam ki, nyomkodjam meg, tetszik e. persze, hogy tetszik, KELL!
    kérdezem, hogy ugye akkor a routert meg a kártyát is kapom hozzá. válasz, persze, hogyne.
    gépen kattogtatás következik 4-5 perc csönd, látom a hölgyeményt kezdi ledobni a víz már, majd közli velem, hogy nem tudja átadni mégsem, mert hát tényleg csak a futárszolgálattal tudják kiküldeni, mert ez egybe van csomagolva a cuccokkal, ezért jön így. jóóó, rendben, mire jönne meg? hát, kedd körül itt lehet, de hát szólok a Zsoltinak, megsürgetjük, hátha pénteken, vagy hétfőn itt van legkésőbb. jó, király. megbeszéltünk mindent, kért egy számot amin elér majd a futár, aztán jóvilág. ma hívnak telefonon, hogy gond van, nem tudják teljesíteni a kérésemet, mert hát visszadobta a rendszer az egészet. mivel én meg jó távol voltam otthonomtól, (meg attól, hogy bemennyek bármilyen üzletbe, mert két napja ugráltatnak a különböző hülye cégek és főlök a levembe, mert futok a saját pénzem után amit ki se fizetnek lehet a végén...) mondták, hogy hívjam fel a 1412-t, majd ott segítenek.
    ismét felhívtam a 1412-t, ismét ügyintéző, előadtam a panaszomat, és (nem viccelek) 20 perc telefonálás után arra jutottunk, hogy azért dobta vissza a gép az egészet, mert nekem tripla csomagom van (tv+net+tel.) és hát a net az optikai net... és ez miatt nem kaphatok ilyen készüléket. majd picit kifakadtam magamból, hogy dolgozok, mint a hülye. 2 napomat elb*sz*m azzal, hogy reggel később indulok el dolgozni, hogy személyesen elintézhessek mindent maguknál, mert online nem lehet megrendelni ezt a cuccot, ha pedig 7-8 órakor hívom este ezt a nyomorult számot soha nem vették még fel ügyintézők hogy segítsenek. erre 3 teljes nap után telefonon kell közölni, hogy hülyegyerek nem kaphatsz ilyet?!?!?!?!
    hát mi ez már könyörgöm :W

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Új hozzászólás Aktív témák