Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz fityere #3258 üzenetére

    Tényleg nehéz róla rosszakat írni. Szuper ketyere. Ha rájössz, hogy mi az, amire ki tudod használni és arra használod, akkor ennél megfelelőbb célszerszámot csak 70-80 ezer fölött találsz (magyar garanciával). Igazából root nélkül is jó használni egy ilyet, nekem csak egyetlen dolog miatt kell a root: alkalmazások beállításainak biztonsági mentése (Angry Birds, Cut the Rope, Tank Hero utolsó pályáin, vagy mindegyiken 3 csillag/Arany érem fokozatok elbukása kellemetlen, na...)!
    Ezen a tableten nincs az, hogy kevés a belső tárhely, ami a leggyakoribb indok a root-ra.
    E-maileket írni, megrendeléseket feladni (múltkor vonaton rendeltem tintapatronokat, mert éppen akcióban volt, spóroltam vele 1000-1500-at), közösségi életet élni, fórumban hozzászólni, neten rákeresni valamire, ezekre találták ki. Mellékesen játszani is nagy poén... Agyba-főbe verem Jelly Wars-ban a világ játékosainak 99%-át (TOP100-ban vagyok), de a Tank Hero is leköt órákra!
    Ez egy szórakoztató elektronikai termék. Megkockáztatom, hogy a tablet-nél szórakoztatóbb és sokoldalúbb mobileszközt nem találtak még fel, márpedig ebben a szegmensben megállja a helyét ez az S7 slim ebben az árban Magyarországon is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák