Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nara19

    aktív tag

    válasz cx29 #13688 üzenetére

    Ha Asturel, Bakter vagy Lawrence feltenne egy Donate verziót, én biztos támogatnám. (Bár a Huawei tabletemre nem biztos hogy felkererül valami hw problémák miatt). :)

    A CoolReader-nek is ezüstös támogatója vagyok :)

    Az ötleted jó, én technikailag nem értek a megvalósításához.
    Azonban a múltkori, önmagukból kifordult fórumozói vélemények (nagy csalódást okoztak nekem) alapján ezért az ötletedért is el fognak küldeni Téged a búsba (vagy lehet, nem is reagálnak rá). :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • bakter24

    őstag

    válasz cx29 #13688 üzenetére

    Szerintem nem utál Téged mindenki, nem haragtartó társaság ez. :D

    A munkánkat szerintem praktikusabban is meg lehet köszönni, mint pénzzel. És ez meg is történik. Miközben ezt írtam, aközben néhány perce kaptam ezt az emailt: "Megköszönöm azt a rengeteg segítséget amit tőled kaptam.A gépem tökéletes kivéve néha újraindul ha a wifit bekapcsolom.Vidám mosolygós napot kivánok mindenkinek." Mondhatni égi jel... Ez sokkal kifejezőbb módja a hálának, mint a "donate" szerintem. És ez nem az első ilyen visszajelzés, és nem is az utolsó szerintem. Ez a jó a fórumban. Az ember érzi, hogy amit csinál az fontos másoknak. Amíg ez így marad, én személy szerint szívesen áldozok erre időt és energiát.

    Szerk: Nara19, ne legyél ilyen pesszimista, azt már el is felejtette mindenki. Nem tudom, hogy annak hatására történtek amik történtek asturel romjával, de ha az akkori kirohanásunk segített, hogy újra közkinccsé tegye a fejlesztéseit, akkor vállalom az akkori kommentjeimet, mert volt haszna. De az, hogy utálnék bárkit is, az nem jellemző. Ha felidegesítenek, akkor kiadom, de azzal annyi. Erre is volt már példa, de szerencsére a bakterélet segít kipihenni magam ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák