Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz d.tiborz #878 üzenetére

    Ha jól értelmezem!

    itt is azt írják amit szintén korábban már mondtam, hogy a 6.os rendszerből nem lehet Helyi Frissítést indítani, mivel nincs ilyen opció a menüben!

    Azt is írtam hogy a 3 gombos módszer, a Hangerő le+Hangerő fel+Power gomb
    (power gombot csak addig kell nyomni amíg a Huawei logó bejön, a másik 2 gombot pedig tovább nyomi amíg el indul magától az update) OTA zip telepítésre nem használható!
    Kizárólag teljes UPDATE.APP csomagot lehet telepíteni a dload mappából!

    itt a linkeden csak arra írnak megoldást hogy hogyan lehet a 6.os rendszer alól előcsalni a helyi frissítést és esetlegesen egy újabb ota.zip et feltelepíteni! a projekt menü rejtett beállításából!

    Ez a módszer downgrade -re nem jó, mivel oda úgyis teljes UPDATE.APP fájl kell(ene) de azt meg lehet telepíteni a 3.gombos módszerrel is, de ugye én már végig jártam ezt az utat és sajnos nem engedi a 6.os rendszerre az 5.1 et vissza tenni mert 5% nál megáll(mikor lecsekkolja az UPDATE.APP fájlt) és nem megy tovább!

    Mivel a 6.os OTA zip bele turkál a gyári recovery és a kernelbe is, meg a modem részbe is nem olyan 1szerrű vissza tenni a 5.1 et!

    De nem lehetetlen, most így utólag vissza gondolva, lehet elég lenne csak a B170.es Recovery.img -t vissza flesselni BootLoader módból(fastboot flash recovery recovery.img paranccsal) És az után már lehet engedné a 3 gombos módszerrel a 5.1 vissza rakását!

    Ami még FONTOS lehet hogy még az 5.1 es rendszeren a Fejlesztő lehetőségek menüben, legyen bekapcsolva az OEM feloldás, más különben nem enged matatni BootLoader módból!
    Mivel a 6.os rendszerben ezt is kihagyták a Fejlesztői beállításokból, így utólag nem hiszem hogy lehet e ezt módosítani, szóval mindenképp még az 5.1 es rendszer alól érdemes bekapcsolni!

    De nagyon remélem hogy a végleges Marshmallow ba vissza kerül a helyi frissítés és az oem feloldás is a fejlesztői menübe!

    Most már olyan jól belaktam a 6.os rendszert, nem akarok már kísérletezgetni majd esetleg akkor kipróbálom ha kijön a végleges Marshmallow!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák