Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joci86

    senior tag

    válasz gjo #794 üzenetére

    Nem vagyok egy beszólogatós,típus, ezt sem annak szántam, de azt azért beláthatod, hogy olyan dolgot róttál fel hibának, ami nem hétköznapi használatból ered: "recseg, főleg ha csavargatom". ;)

    Nagyon nem szeretik a telefonok (amelyeknél a hátlap ráhajlik az oldalakra), ha gyakran leszedegetik a hátlapot. Volt Sony-m, először semmi baja nem volt, aztán 3-4x leszedtem a hátulját, és elkezdett recsegni. A Tiédnél is hasonló probléma lehet.

    Az enyém abszolút nem recseg. Csavargattam is egy kicsit a kedvedért, és semmi. :)

    Volt egy Xiaomi Redmi 1S-em, azt elég volt kézbe venni (nem kellett szorítani, csavargatni, csak finoman megfogni), olyan durván hangosan recsegett-ropogott, mint valami filléres szappantartó... Ilyen tapasztalat után elég vicces volt a csavargatós recsegés ;)

    Redminél úgy oldottam meg a dolgot, hogy szivacsos ragasztószalagot tettem néhány helyre a hátlapra belülről, így jobban megfeszültek a kis tartófülek. Nagyságrendekkel jobb lett, szinte meg is szűnt a probléma.

Új hozzászólás Aktív témák