Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jmiki8

    újonc

    Hello!

    Nekem ennyi volt, eddig viseltük egymást a telefonnal. Az első okostelóm volt. Nehezen szánom rá magam a cserére (máni), de sajna itt az ideje.

    31 ezres árához képest meglepően sokáig (majdnem 3 és fél évig) szolgált, az utóbbi ~1 évben azonban nagyon kellemetlen lefagyások, újraindulások, állandó döcögés, böngészőből kilépkedés (mindig pucolom a RAM-ot, és pár naponta újraindítok) jellemezte a működését. Az utolsó szöget a koporsójában az képviselte, hogy manapság már hívásindításnál/fogadásnál is hajlamos lefagyni, amivel meglehetősen kellemetlen helyzetbe tudott hozni.

    Azonban nem bántam meg a kis telót. Az akksi még ma is remekül szolgál, arra jó, hogy a napi ~2 óra ingázás alatt + egyéb időszakban böngészhessek vele, és egy napot kibírjon. Kellemeset csalódtam benne, főleg az alacsony árát tekintve. Az utódja nem tudom, hogy mi lesz, rendkívül szűkösnek tűnik a felhozatal. Feljebb lépnék, Xperia M5, valamelyik Honor, esetleg egy Redmi 3 Pro lenne a kövi telefon (a Y300-as után már bizalommal kacsintok a [nyíltan] kínai telefonok felé).

    Bye Huawei, see you next time! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák