Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben0211

    tag

    válasz wookie #17302 üzenetére

    az időzónánál nemállt automatikusan az itthonira, 1 vagy 2 program neve azon az orosz nyelven vagy milyenen volt ki írva :) a hangerő hirtelen halkabb lett a tapizós hangoknál, lehet még lett volna benne hiba de inkább fekraktam a cm12-est ami tetszik meg minden csak az idegesít az összesben hogy amikor bezárom a futó alkalmazásokat egyik sem írja ki a szabad ramot felül amit megszoktam. és hiányolok a cm11-ből is meg a stock fusionx-esből is. eddig ez a 3 rom ami úgy ahogy tetszik. próbálkoztam egy olyannal hogy a fusionx-es zipben lecseréltem a system mappát a gyárira ami igaz hogy 206-os ez meg 199-es és kezdtem örülni hogy így tudok saját buheráltat csinálni de install után a statusbar-ban a gyorskapcsolók nem jelentek meg úgyhogy erről is letettem inkább, pedíg az összes többi dolog ment rendesen. nemhiszem el hogy ennyire nehéz lenne saját zipet csinálni a gyári romokból mikor van hozzá egy csomó tákolt rom. még észrevettem a cexstel kernelnél de lehet hogy nem azmiatt volt de ma még megnézem hogy biztos legyek benne azt hogy a wifi letöltés belassult olyan szintre mint amikor elfogy a mobilneted és lekorlátoznak

Új hozzászólás Aktív témák