Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz DS39 #181 üzenetére

    A feleségem Defy-on "nevelkedett", tehát valamennyire tisztában van a dolgokkal, tehát pl. rendszeres időközönként takarítja a memóriát. Hozzá volt kénytelen szokni a 2.1-es Android miatt. (A Defy-ban is amúgy fél giga RAM van. Ez még a régi Defy, amiről beszélünk.) Tehát az említett, "fícsörfónról okosra váltó" júzernél jártasabb a témában, de azt is sietve hozzá kell tenni, hogy az említett kínai tepsi (Feiteng H7100) nagyon gördülékeny, szépen muzsikál JB-vel, pedig alapból kevesebb mint 150 mega szabad operatív memóriája van, de a készülék (ill. az op.rendszer) nagyon okosan bánik az erőforrásokkal a jelek szerint. ;)

    Amúgy a maga szempontjából mindenkinek igaza van. :P Jobb lenne a készülék 1 giga RAM-mal, de akkor biztosan a GPU lenne kevés, és különben sem kerülhetne ennyibe. A JB memóriakezelésből az én tapasztalataim szerint is jobb az ICS-nél, bár nekem az egymagos (MT6575), szintén fél giga RAM-os aTAB5 ICS-sel ugyanolyan gördülékenynek rémlik, mint a feleségem kétmagos (MT6577) csodája JB-vel. (Az aTAB-nak mondjuk kisebb volt a felbontása: 800x480 vs. 960x540.)

    A fanyalgók nem fogják vélhetően megvenni, míg másoknak besztbáj. Ez teljesen természetes. Ahogyan a különféle gyártók csúcskészülékeit is lehet - és szokták is - fikázni. Akinek nem kell, ne vegye meg. ;) A többiek meg használják egészséggel. (Én maradok egyelőre az Y200-nál, amíg nem találok egy számomra igazán megfelelő modellt. Az már kiderült számomra, hogy a 4 coll kevés nekem. Visszalépésnek érzem a nagyobb kijelzőkhöz képest, és nem a felbontás miatt. Talán öregszem, és nagyobb betűkre vágyom... :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák