Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NJoe

    csendes tag

    válasz Csakapuli #14020 üzenetére

    Nos.. kicsit kipihentebb fejjel :/ a gondom ott kezdődik, hogy úgy döntöttem, kezdek mindent előlről, tehát lecserélném a recovery-t is. Le is töltöttema CVM egyik recovery-jét. A recovery telepítésekor megvan a hardveres kapcsolat, látja is a telót, olvassa a most rajta révő recovery-t kiírja a méretét, de írni már nem tudja valamiért a recovery-t :/ A mostani recoveryvel indításkor bejön a recovery menü ahol megcsinálom a wipe-okat és próbálom sd kártyáról indítani az új rom telepítését ekkor viszont a chace formatálása közben kiírja, hogy aborter installation és nincs tovább.. :/ Ha simán el akarom indítani akkor bejön a huawei logo, aztán továbblép és jön egy hátulról megvilágított kijelző és nincs tovább 10 perc várakozás után sem. Nem kicsit tanácstalan lettem.. valakinek valami ötlet, hogy mit kellene esetleg kipróbálnom még? TWRP-vel még nem próbáltam csinálni, mert nincs benne tapasztalatom, nem igazán találtam jó leírást hozzá.. :/ Ötletek? Nem igazán szeretném levélnehezéknek használni.. :)

Új hozzászólás Aktív témák