Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • todorriskov

    csendes tag

    Üdv! En sem értem azt a sok parát a készülékkel kapcsolatban.A mai Világban csak fogod magad,bemész mondjuk egy telenoros boltba és kipróbálod,ennyi.Ott megtapasztalod mekkora,tudod próbálgatni a bilentyűzetet is.Ha nagyon kedves vagy,még le is veszik neked és zsebre is lehet rakni. :-) Ettől is sokan megijednek,hogy majd nem fér bele.
    Én már kb. egy hónapja használom,semmi probléma vele,sőt....
    Előtte Motorola Defy-m volt T-mobilos,de egyszer az asszonyt elkísértem a telenorba,ott láttam meg ezt a falon...;-) Egyből elkezdtem piszkálni,míg az asszony az ügyeit intézte.
    Szolgáltatót váltottam,azóta ezt nyüstölöm. ;-)
    Nekem a kamerája is tökéletesen megfelel,mindig kéznél va ugyebár,szerintem egész jó képeket csinál.Aki meg annyira fényképezgetni akar,annak meg biztos van külön gépe hozzá.
    Videó felvételek is tök jók,én egy 106-os plazma tv-n szoktam megnézni amit a gyerekekről csinálok vele,szerintem tökéletesen megfelel.
    Játszani is szoktam rajta,jelenleg a Modern Combat 4-ben lövöm halomra az ellent...:-)
    Akkuja több mint jó,nekem 2napot kibír így hogy játszom vele,néha még a gyerek is.Ezen szoktam netezni itthon wifin,ritkán ülök már gép elé. ;-)

    Egyszó mint száz,ajánlom mindenkinek..... ;-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák