Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thebigking33

    csendes tag

    Sziasztok,

    Most vettem 1 hete az asszonynak egy T-Mobile-os Huawei Ascend G6 4G LTE-t.

    Mivel egy 3 éves kis Nokiáról váltunk full amatőrök vagyunk. Ezért szeretnénk pár
    Nektek lehet, hogy triviálisnak tűnű kérdést feltenni.

    1. Először is, a dobozában nem volt használati utasítás. Az volt benne, mint ahogy ma már divat, hogy töltse
    le az internetről. Nos, én egyfolytában ezt keresem, de nem találom a user guide-ot (csak román, szerb, stb.)
    Tudna valaki egy linket küldeni, hogy ez hol elérhető?!

    2. Ha jól tudom, akkor ez a készülék Android 4.3-as verzióval megy.
    Nagyon nem értek hozzá, de ahogy a tesztekben láttam, elvileg van már Android 4.4 ugye, csak erre a telefonra még nincsen? Vagy igen? Ha nem, tudjátok, hogy lesz-e egyáltalán? Ilyenkor mivel ez egy kifutó telefon, azért megcsinálják maj? Egyáltalán miben jobb a 4.4 a 4.3-nál?
    Egyébként, ha később az ember updatel így valamit, akkor minden beállítás törlődik?

    3. Mi az az EMUI? Láttam itt a fórumban, hogy mindenki vár a 3.0-ra? Ez valami az Android alapon futó rendszer, olyan mint a windows 8-on belül az Office? Kezelőfelület?

    4. A teló első elindításánál valahogy regisztráltam, ill. bejelentkeztem a gmail fiókomba. Nos, ezután lehozta a névjegyekhez az összes gmailben lévő emailcímet. Hát én ezt nem akartam. Hogyan lehet valahogy resetelni a telót, hogy még egyszer el tudjam legelsőre indítani, mert akkor nem lépek be a gmailbe. Ha jól láttam, úgyis külön be lehet állítani a gmail fiókot levelezőnek, majd akkor azt beállítom.

    U.i.: Ha tudtok valahol egy jó helyet ahol oldalra nyíló fliptop tokot lehet venni, azt is linkelhetnétek.
    Én nemrég vettem egyet, de nem teljesen jól illeszkedik bele a teló, fölül kicsit kinyomja a tartó szélét, ill. a kamera hely meg picit belóg a fotózádnál. Hmmm, érdekes...

    Köszi mindenkinek aki segíteni tud.
    Csaba

Új hozzászólás Aktív témák