Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz vgyuri #12402 üzenetére

    Nem 5iromost, mert nincs mentésem. F@szom se tudja, hogy mi lett vele. Ment tökéletesen, aztán egyszer kezembe vettem az asztalról, oszt se kép se hang. Akkor kezdődött minden. 5irommal lementettem az imei-t és vissza akartam tenni egy régebbi romot, mondjuk egy GB-t, vagy egy tiszta telepítést B952-vel. Az imei mentés üres volt. A bootloader meg bezárult. Egy fajta dfs visszaállítást már próbáltam, egyetlen alkalommal írta vissza az imei-t kb 5 percre volt meg a helyes. 1-2 restart, oszt megint nulla.
    Se imei, se bootloader. Csak folyamatos újraindulgatások, emiatt hozzáférésre, írásra, rom szerkesztésre nincs idő.

    Mivel most járt le az első évem a gariból, az is jó lenne, ha totál meghalna és leadnám szervizbe, hátha beleférne még a második évbe. De, ha így adom le, akkor azt még meg tudják nézni, hogy nincs imei benne.

    Gyanus, hogy a B961 intézte el, mivel ilyen mindenféle problémás CM romok nem voltak rajta. Azóta nem volt 100-as a teló, de bőven használható volt.
    Hogyan kellene totál kinyírni? Melyik is az a CM amelyik a hynixes telókat nyírja? Azt kéne rátolni!

Új hozzászólás Aktív témák