Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    Slimbean.
    Nem megy:
    -természetesen a rádió, ki sem próbáltam, de gondolom a spirit fm valamelyikje megy rajta.
    -gyári kamera app, külső megy
    -memóriakezelés: azt sem tudom mi hol van benne. Sikerült meglesni, hogy a külső sd-t használja alapértelmezettnek, valamint a franc tudja hogyan, de majd 700 mega szabad a /data partíción.
    -a gyári huawei fájlkezelő nem megy rajta, nem kezeli a külső sd-t. Ez még a régi sárga ikonos, én ezt szeretem, ha gyorsan keresek valamit mindig ezt használom, egyszerű, jól átlátható. Persze komolyabb dolgokhoz nem ezt használom.
    -Nagyon sok dolog nem magyar benne.
    Kb. 1 órát volt a telefonon és ennyi hibát találtam. Mi lett volna, ha fent van napokig...?
    Megjegyzem nagyon jó rom lenne, elképesztő, milyen sok szolgáltatása és beállítási lehetősége van.

    Végeredményben újra a B952 nyert, immár a fene tudja hányadik alkalommal. Ez elég gagyi rom, de ezen minden megy, abszolut minden! És nekem ez a lényeg.

    Mielőtt bárki elkezd fikázni: tedd fel a romot és próbáld ki, ne azonnal ítélkezz fölöttem azért, mert nekem nem jön be az egyik, vagy épp bejön a másik.

Új hozzászólás Aktív témák