Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csak most tánt fel, hogy hcl, frescho és priti ugyanazzal a fejjel rendelkezik (avatar). A különbség csak az elmebetegség aktuális állapot kifejezéseiben keresendő. Legalábbis szerintem mind ketyó egy picit :DDD

    re: (#19) hcl
    Én is sokat használtam annak idején oldallap nélkül. Hiszen hetente baszkuráltam valamit a masinán... fiatalabban valahogy mindig többet kellett hardvert cserélgetnem. Akkor az volt az élvezet. Ma meg az, ha nem kapok "kékhalált" és minden úgy megy ahogy kell.
    Ellenben, vannak emberkék akik azt mondják, hogy a mobil zavarja a gépet, a gép zavarja az embert. Tudod, ma a rák világát éljük. Eddig meg még nem volt alkalmam megrákosodni, de ha 60évesen azért leszek koporsóban mert most nem oldallapozok akkor azért kár lenne. (persze ez erős túlzás, csak mondom) Műszerem meg nincs amivel ilyen sugárzásokat mérjek. Mellesleg tudásom meg nincs, hogy leolvasva az általa kiírt értékeket használható információra tegyek szert. Azt se tudom milyen jellegű sugárzások lehetnek károsak... szóval csak emiatt kérdezem. Hátha van valami konkrét tapasztalás.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák