Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaze 2

    tag

    válasz Hipnotic #248 üzenetére

    Ja nem nem. Nem bántani akartam ezeket a telefonokat sőt számolok velük. Mint mondtam most komoly dilemmát okozott a Htc Desire 630 meg vásárlása mivel 56e volt mellette egy Huawei is És az elsőben sd400 volt míg a Huawei-ben 53e forintért sd435, 2gb ram úgyhogy 50 percet álltam és töprengtem melyiket ajánljam de végül Htc lett. Tetszik neki hogy "meg szólják" munkahelyen pozitív dolgokkal a telefonyja miatt ez annak idelyén is igy volt pedig véleményem szerinte ugyan a desire 630 zseniálisan optimalizált, viszont durván ronda, ja és kapsz mellé több szinből össze rakható hátlapokat amivel még inkább rondább lesz. De van dlna otg minden gyakorlatilag. Én már le mondtam a telefon vásárlásrók a sony z ultra után meg próbáltam az Lg-t de sonyból vettem még egyett. Viszont az meg elöregedett már nem bírják a strapát. Lényegében a játék visz arra hogy komolyabb telót vegyek és a z ultra után plusz nem is igazán jelent meg olyan játék ami lázba hozott vettem egy z compactot arra hogy filmet nèzzek tvn zenét halgassak gps stb tehát normál használatra. Ezt bármelyik telóval meg lehet csinálni. De most jönnek a játékok pubd klónok pl komolyak, némi fejlődésen esett át a játék ipar, itt a vulkan is amire nagyon kiváncsi vagyok amihez kell a 820 821 minimum. Ugyhogy ez a telefon volt a legjobb alternatíva és jó hogy kissebb mint a z ultra ugxan akkor jól látható. Ezt találom most hosszú idő óta olyan "phabletnek" amiből nincs ki sporolva a hardware mert itt van azért sok hasonló, olcsóbb mint a v20 de igazából ehez képest gyenge a többi meg árba van. Az hogy Htc csak teljessé teszi a képet, az hogy le laktáltak a Google-el szintén. Szóval igy született meg a htc ultra ötletem. :) A Sd835 jelenleg a leg jobb elérhető soc a gyártótól És hasonló teljesítményű telok java része drágább szerintem mint az u11 nem vèszes szerintem az ára bár nem fizetném ki :)

    Korai kirinek nekem a vga miatt nem jöttek be más bajom nem volt velük. Ma meg már szakítanak azok is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák