Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Stunts666 #93 üzenetére

    Azt azért tisztázzuk, hogy van out of box ROM is, a developer ROM nem kötelező, hanem választható. Én azt választottam, mert engem érdekel. Akit nem, az meg nem választja. Ennyi.

    Optimalizáció pedig nem egyenlő a 0-val. Használom, tudom. De azért vegyük hozzá azt is, hogy a hasonló felszereltségű "A" brand telefonok legalább 100k-val többe fájnak. Azt hiszem ennyiért belefér néha egy kis hiba, vagy kevéssé "fluidság" is, de ettől függetlenül, így sincs vele semmi baj.
    De a HTC-nél meg hiába fluid a rendszer, ha minden másba meg beletörik a hardver bicskája. Márpedig azért okos egy telefon, mert minden mással használják az emberek.

    iPhone esetén igazad van, Xiaomi mellett talán azt vennék jelenleg, de ott meg nem fogok a "hype" miatt 300k-t fizetni.

    Everybody lies.

  • fattyu

    veterán

    válasz Stunts666 #93 üzenetére

    redmi 4 primeom van.

    stabil rommal jött. out of the box működik. nem volt még jobb telefonom. az üzemidőt azóta se hiszem el. nincs mibe belekötni pedig szeretnék.

    az egyetlen hiba hogy 5-10 másodperc késéssel jönnek az értesítések egy mellette levő samsunghoz képest. kemény hiba mi?!

    ENNYI. cserébe elmegy NÉGY napot ha nyúzom ( 10 óra kijelző ) vagy egy HETET ha nem annyira ( 5.5-6 óra kijelző ) untig elég erős, pici ( mai szemmel sajnos ez már az. ) soha többé nem fizetem ki a nagy brandek felárait. Köszönöm nekem bevált.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák