Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wlandroid

    tag

    válasz CptAdamica #343 üzenetére

    Nálam a visszarezgés nem zavaró, sőt, ha vagyok olyan szerencsés esetben, hogy zsebben van a teló, és megtalálom elsőre a hangerőgombokat, akkor még könnyebb is nyomni őket, mint a hagyományos gombok esetében. Ahhoz szoktam, hogy a kikapcsológomb velük szemben van, így ez még okoz nehézségeket :D Egyelőre nagyon kevés tapasztalatot tudok elmondani, viszont találtam egy nagyon idegesítő dolgot. SIM kártyák nélkül laktam be, és amikor beraktam őket, a launcher minden ikont visszaállított alaphelyzetbe. Sebességgel nincsenek gondok, az ujjlenyomat-olvasónál sem. Sokakkal ellentétben nálam a kamera egy hatalmas gyenge pont, ráadásul még csak azt sem mondanám, hogy egyéni eset, mert ez a második U12+ a kezemben. Nagyon, de nagyon ritkán tud alapbeállításon, auto HDR-rel jobb képet lőni, mint az OP3-am. A fehérek rendszeresen beégnek, és hiába húznál lefelé a csúszkán, mert sokszor visszaáll alaphelyzetbe, nekem eddig ez a legzavaróbb benne. Ha valaki tud rá megoldást, mindenképpen szóljon :D Amibe egyből beleszerettem, az a füles programja, ami bár lehet, hogy korábbi HTC-ken is ilyen volt, de nem volt lehetőségem kipróbálni. Érezhetően tisztábban szól a kb 20 mp-es beállítás után, és remekül szigetel. Bárki más mintha csak tátogna a közelben kb 60-70%-os hangerőnél is. Ha még valami eszembe jut, tolom újabb hsz-be :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák