Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferob

    őstag

    válasz Kronk #309 üzenetére

    Az összefoglalóból egyértelműen kiderül, hogy minden európai régiós készülékre 2 év gyártói jótállás vonatkozik, függetlenül attól, hogy azt pl. az Amazon vagy adott esetben egy Media Markt értékesítette-e.

    Mindemellett a Telemaxnak nem tiszte eldönteni, hogy melyik üzlettől származó számla érvényes a garancia szempontjából és melyik nem, csak lehetőleg megbizonyosodik arról, hogy az a készülékhez tartozik, ami a számlán található IMEI alapján történik.
    Ezt követően a hivatalos szerviz mindent figyelembe véve eldönti, hogy a készülékre van-e érvényes jótállás, valamint ennek fényében javítható-e.

    Azt a részét nem feltétlenül értem, hogy melyik a hivatalos, mert mindkettő a gyártótól származik és mindkettőben egyeznek a főbb hardverelemek, valamint mindkettőből létezik európai régiós, így mint említettem, majd a későbbi frissítések alkalmával derül ki, hogy mi várható.

    Ha azért kérdezed, hogy el tudjad dönteni, hogy melyiket vásárold meg, akkor én nem foglalkoznék a szoftververzióval, mivel S-OFF után olyat rak fel az ember, amilyet akar, és már most is támogatják a harmadik fél által készített ROM-ok az egy- és kétkártyás készülékeket is.
    Továbbá, ha szeretnéd még jobban beleásni magad, akkor érdemes lehet meggondolni a 6GB RAM-mal és 128GB háttértárral rendelkező típust is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák