Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    válasz AS #256 üzenetére

    Omniának negyed annyi képpontja van...

    De mint írtam, ezek az eredmények csak hangulatkeltésre jók, mivel már nem aktuálisak.

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Mac!

    aktív tag

    válasz AS #256 üzenetére

    [link]

    "Both devices were pretty good at near VGA-res XviD video playback – we played a DVD ripped movie encoded with XviD for playback on desktop PC and luckily there were no skipped frames. The Core player, as well as a software benchmark we used additionally, reported that the Touch Diamond has a better video playback performance (about 50% better) – it’s probably due to the dedicated graphics chip. We are glad that HTC have finally sorted their low video performance issues that plagued the Touch Cruise and the TyTN II.

    The Samsung Omnia has a widescreen display that should generally be better at widescreen videos. But in reality, even widescreen videos looked better on the higher resolution Diamond screen. So here you go, that's another score for the Diamond VGA display. We guess the Diamond is a sealed deal already for movie aficionados."

    rumos14:

    "it’s probably due to the dedicated graphics chip. We are glad that HTC have finally sorted their low video performance issues that plagued the Touch Cruise and the TyTN II."

    Valami itt nekem nem kerek... Most azért sírunk, mert az xy benchmarkja 20%-ot adott, vagy azért, mert nézhetetlenül szarok a lejátszott videók? :F
    Mellesleg ez a képessége érdekel a legkevésbé, nem tudom miért pont ezen vitatkozok.

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz AS #256 üzenetére

    Az a baj, hogy mindegyik "csúcs" tapinak van baja rendesen a dia, HD, omnian át mindennek.... oké a problémák egy nagy részének a WM az okozója és nem a "vas" de ez az usert nagyon nem érdekli..... és bár ezen oldalrol a szifon kvázi "tökéletes" más oldalrol viszont mondom úgy: Nekem(ünk) nagyon nem kéne.......

    WMes készülékhez WM7ig tuti hozzá nem nyúlok..... még ami talán az a Nokia tapi, kiváncsi vagyok 5800, hogy indít de főleg a jövőre érkező Es tapik érdekelnek.... Es Nokiaba én még nem csalódtam....

    Tényleg samu is hoz ki jövőre symbis tapit?

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák