Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avicularia

    veterán

    válasz juzer999 #125 üzenetére

    Gratulálok a helyesíráshoz,rakhatnál fel valamit a gépedre ami leellenőrzi.
    Ékezeteket nem ismered,vagy csak külföldről írsz és nincs magyar nyelv telepítve :F
    Horror lett volna végigolvasni a hsz-od,így nem is tettem :W

  • iknight

    senior tag

    válasz juzer999 #125 üzenetére

    Szia

    Ha minden van rá amit írtál, bár számológépben szeritnem még mindig sokkal gyorsabb egy rendes számológép, és használhatóbb, az érintő gombok miatt ezt nem lehet olyna gyorsan használni, illetve középiskolában, nálam annak idején nem is engedték hogy ilyet használjak. A jó minőségű programok általában fizetősek, de mint az alma esetében ezeket is ált meglehet szerezni kalóz verzióban, ezt csak az ember dönti el hogy mi a fontos neki a lelkiismerete vagy a pénztárcája :D A játékról nemtudok nyilatkozni, de én igazából sokat nem foglalkoztam vele, de jó játékokat nemnagyon találtam rá, inkább ilyen pasziánsz meg ilyen társasjáték szerű dolgok vannak rá. A lényeg átjön a filmből, valószínűleg abban most ez az egyik legjobb a nagy kijelző miatt, meglehet nézni arjta, nem mozi élmény de szerintem jó. A GPS navigáció itt is fizetős mint a mobiloknál. Csak itt ugye a navigációs softwarét kell megevnni nincs adatdíj. Általában az Igo 8 megy mostanában ez szintén mint a többi program neked kell eldöntened, hogy megveszed eredetiben, illetve felteszed a kalóz verziót( lehet lesz belőle olyna kiadás ahol valamennyivel több pénzért gyárilag lesz hozzá). Ezt a tipust konkrétan enmtudom, de pl a HTC touchnak olyna tokozása volt amit szinte szándékosan sem elhett emgkarcolni, és szinte semmi nem látszott rajta(minden idők legjobb műanyag borítása szerintem). A HTC diamond viszont polírozott fényes felületű azon biztos meglátszik mindenféle karc, bár én nagyon vigyáztam rá. Nemhiszem hogy egy pottyanástól tönkre megy, kb annyit kibír mint egy mobil. Egyedül talán a kijelző amire érdemes odafigyelni, és egy jobb minőségű fóliára beruházni mihelyt megveszed.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz juzer999 #125 üzenetére

    válaszolva még erre a kérdésre:
    szerintem nem feltétlenül van neked szükséged erre a telefonra. nem akarlak megbántani, de ez bődületesen drága jelenleg, és egy középiskolásnak szerintem felesleges pazarlás. (emlékszem én kibújtam a bőrömből az örümtől, amikor sikerült venni egy Panasonic GD50-est gimiben, és tudott rezegni!!! míg az osztálytársak 5110-ese nem ;) )
    szerintem játékra, filmnézésre meg ilyesmire még mindig a PSP a verhetetlen (főleg játékra). szerintem a haverok is elirigylik tőled, ha olyat szerzel, elég csak megmutatni egy ngage játékkal szemben hogy néz ki a Tekken DR vagy hasonlók, és akkor tudjátok többen is nyomni hálózatban. telefonnak meg egy akármilyen telefon, ami tetszik, és megfelel a célra (zenére mondjuk valami SE walkman, vagy 5310 és utódai), vagy esetleg valami wifis cucc (E51 és hasonlók). ez árban még midnig felébe sem került, mint ez a HTC, és ha nem megélhetés szinten van szükséged a telefonra, akkor gyanítom ez nem utolsó szempont.
    gondolom nem ezt a választ vártad a kérdésre, csak gondoltam leírom a véleményem én is.

Új hozzászólás Aktív témák