Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTDoG

    tag

    válasz klepto #397 üzenetére

    Én is a Diamond-on és az iPhone-on gondolkozok...
    A Diamond jobban tetszik, nincs annyi embernek, nem olyan korlátolt szoftveresen. Úgy tudom már működik rajta az iGO. Viszont nagyon lassú a menüje, de ezen már javítottak új firmware-ekkel. A wifi-jét sem dícsérik, jobban mondva szinte használhatatlan. De amiben nálam elbukott az az akksi teljesítménye... Egyesek 9-16 órát emlegetnek átlag használat mellett, míg egy iPhone 2-3 napig bírja ugyanolyan használattal. Ezzel én nem tudok megbékélni. Nincs kedvem minden éjszaka feldugni a töltőre, vagy azon izgulni, hogy mikor merül le egy buliban. Lehet hozzá rendelni nagyobb teljesítményű akksit, de egyrészt vastagabb lesz a teló, másrészt az utángyártott cuccok olyanok is...
    Kérdeztem pár GSM boltost, és mindenhol azt mondták, hogy az iPhone sokkal jobban tartja az árát, ugyanúgy lesznek rá jó GPS szoftverek, és sokkal stabilabb a a rendszere.

    Szóval jobban bejön külsőleg a Diamond, jobban tetszik a TouchFlo menü, de a winmo pár hülyesége és legfőképp az akksiidő miatt fogok az iPhone mellett dönteni.

    [ Szerkesztve ]

  • CSIPÁSKANDÚR

    tag

    válasz klepto #397 üzenetére

    Sziasztok.Régóta olvasom a hozzászólásokat mert az én fogam is fáj egy ilyen készülékre.Ma megláttam a Voda oldalán végre.Mint (kiemelt) ügyfél,felhivtam őket hogy vásármányoznék egy ilyen készüléket csak sajnos az általuk megadott specifikációk nem egyeznek egyetlen más oldal adatival sem.De főleg nem a gyártó honlapján megadott adatokkal.
    Itt: http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46286
    Hosszas zenehallgatás után közölték hogy sajnos ezeket az infókat,amiket leírtak, ők a gyártótól kapták és helyesek.Megköszönten de ezek után még két másik emberrel is beszéltem a Vodánál mert az elsőnek nem volt túl meggyőző a hangja.Igaz a következő kettőnek sem de ők is azt mondták mint az első.Felhivtam három boltot is hogy megtudjam,tényleg más-e a Vodás Diamond mint a többi de azt mondták hogy ha most rendelnének,akkor is csak 2 hét múlva kapnak a készülékből.Amit viszont biztosra mondtak az ügyfélszolgálaton azt megpróbálhatnám összefoglalni de ezt meg itt láthatjátok.Előljáróban csak annyit hogy Vodá-éknál elméletileg bővithető sd kártyás lesz (ez jó!!!!!!!!!!) viszont talán a legrosszabb hir,amit megerősitettek hogy tuti a Live-os menű .Ezek után a Voda specifikációi itt:
    http://prog.vodafone.hu/keszulekek/keszulek_hu.asp?mid=327

    Amennyiben ezek mégsem igy lennének nem engem okoljatok (ha lesz miért) ,én csak megpróbáltam a dolgok után járni........................... :U

Új hozzászólás Aktív témák